Lekarz Natalia Szczytyńska

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie stażu podyplomowego

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Sylwia
      Pani doktor bardzo kompetentna, miła i empatyczna. Skierowała mnie na dodatkowe badania, wszystko mi dokładnie wyjaśniła, była bardzo cierpliwa kiedy zadałam masę pytań, jak to ja ;) Dziękuję Pani Natalio!
    • Marek
      Miła Pani Doktor:)
    • Katarzyna
      Dzięki Pani Doktor przełamalam strach przed mierzeniem cukru.Od kilku lat miałam pozdwyzszony cukier na czczo ale jakoś unikalam badań i bałam się na samą myśl o tym ze może być wysoki.Poszłam do Pani Doktor zupełnie z czymś innym i przy okazji podstawowych badań wyszedł dalej podwyższony. Dostałam glukonetr i przełamalam swój starych prze mierzeniem. Wyniki po posiłkach w normie.Uspokoiłam się widząc ze są w normie.Na czczo wyższe ale tak mam od lat i widzę że się nie pogorszyło wiec aż tak bardzo się nie przejmuje.
    • Łukasz
      Bylem pierwszego maja i naprawde mila Pani
    • Tomek
      Super Pani !!! POLECAM