×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Olaf Pierzak

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Armii Krajowej 7, 98-200, Sieradz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Danuta B.
   Miałam przyjemność być pacjentką Pana doktora Olafa Pierzaka, który zajął się moim przypadkiem (usunięcie dużego oponiaka). Pan doktor był bardzo miły i cierpliwy, ze spokojem mnie zawsze wysłuchał , odpowiadał na moje męczące pytania .Wspaniałe podejście do pacjenta , profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie , szczegółowe wyjaśnienia. Dzięki niemu dostałam drugie życie , za co jestem bardzo wdzięczna i dziękuję. Polecam takiego lekarza każdemu.
  • Janina Gonsiorek
   Wspanialy doktor,profesionalista.Z czystym sumieniem moge polecic kazdemu.0perowal mojego meza w Klinice Neurochirurgi w Lodzi ,oponiak w glowie.Dziekuje z calego serca.
  • Patrycja Michalak
   Wspaaaaniały doktor ! Zmagałam się z ogromnym bólem kregoslupa lędźwiowego promieniujacym od posladka do stopy ,włącznie z niedowładem. Jeździłam od lekarza do lekarza,w międzyczasie sor czy pogotowie..ciągła zmiana leków, zastrzyków a poprawy zero. Na szczęście trafiłam na wizytę do Pana Doktora (w Enel-Sporcie w Łodzi) ,który natychmiast podjął decyzję o operacji(w poniedziałek wizyta, we wtorek przyjęcie do szpitala, w środę operacja a w piątek już wypis do domku).Jestem naprawdę wdzięczna! Cały ból minął,rana po operacji goi się pięknie ,chęć do życia wróciła:) Pan doktor Pierzak operował mnie w Klinice Neurochirurgii w Łodzi.Tam opieka samego doktora jak i pozostałego personelu również na najwyższym poziomie ! Dla mnie to doktor z prawdziwego powołania! Bardzo sympatyczny,wyrozumiały , perfekcyjny!Dba w 100% o dobro pacjenta. POLECAM wszystkim ! A Panu Doktorowi z całego serca dziękuję i życzę, żeby to dobro które Pan czyni wracało do Pana każdego dnia ze zdwojoną siłą! Patrycja Michalak