Lekarz Paulina Małecka

Informacje i kontakty

Inne informacje
Lekarz w trakcie stażu podyplomowego

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Elżbieta Wójcik
      Bardzo dziękuję pani dr.Paulinie za dokładne badanie w trakcie silnej infekcji ,która mnie totalnie rozłożyła.Zarejstrowałam się na wizytę domową ponieważ nie miałam siły iść do przychodni.W domu wykonała testy na grypę.covid i jeszcze inne.Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
    • Tomasz Spalony
      Pani dr.Paulino dziękuje z całego serca za to co Pani czyni dla dobra pacjenta i zarazem jego całej rodziny tzn mojej Mamy ,moich Córek ale także dla Syna który ze mną pracuje i jeździ do pracy ponieważ to wszystko przyczynia się do osiągnięcia wspólnego sukcesu . Dziękuje i pozdrawiam Tomasz
    • Barbara Marcinkowska-Boruszak, Arkadiusz Bonin
      Bardzo dziękujemy za profesjonalne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Przeogromną wiedzę lekarską i kompetencję, a także wnikliwą analizę naszych dokumentacji medycznych. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pani - było jak najwięcej.
    • Renata Panecka
      Jesteśmy wdzięczni za okazaną nam pomoc. To niesamowite, że są jeszcze lekarze (młodzi) ,którzy wykazują tyle empatii. Pani Paulina Małecka wielokrotnie udzieliła nam fachowej porady medycznej. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.