×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Paweł Kawalec

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Jadwiga Koltermann
   Doktorowi Pawlowi Kawalcowi skladam z glebi serca plynace podziekowania za przeprowadzona operację usuniecia nerwiaka. Dziekuje rowniez za opiekę przed i po operacji. Panie doktorze jest pan Aniołem wdzieczna pacjentka.
  • Milewska Malgorzata.
   Dziękuję Panu doktorowi Jackowi Kawalcowi za pomyślnie przeprowadzoną stabilizację odcinka szyjnego kręgosłupa.Dziękuję za wspaniałą opiekę ,troskę i zaintetesowanie przed i po operacji.Polecam
  • Maria Barbara K.
   Pan dr Paweł Kawalec to taki lekarski wzorzec metra z Sèvres. Dokładnie tak wyobrażałam sobie lekarza z prawdziwego zdarzenia, idealnego. Pierwsza wizyta,napotykasz uważne i mądre spojrzenie. Nie bagatelizuje twoich obaw, słucha, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, potem diagnoza, trudna do przyjęcia dla mnie ale jakże trafna, wnikliwa, bezbłędna. Pogłębione objaśnienia, ogromna wiedza. Jaka dojrzałość u tak młodego neurochirurga! Błyskawicznie zakwalifikował do operacji, nie pozwolił długo czekać na termin,bo ból nie pozwalał mi już funkcjonować, uspokoił , pocieszył. Operacja , jak dla mnie, mega trudna, na pewno poważna i obciążająca . Jestem już po, mistrzowskie cięcie, bo blizny trzeba się doszukiwać... i mogłabym tak kontynuować. To lekarz , którego można zaliczyć do grona wybitnych. Chapeau bas! Gwoli ścisłości , cały oddział neurochirurgii tego szpitala zasługuje na wielką pochwałę - życzliwość już na wejściu, wspaniali anestezjolodzy i cały personel.
  • Sylwia Księżopolska
   Podpisuję się obiema rękami pod każdym dobrym słowem dotyczącym Pana Doktora. Wspaniały człowiek i fachowiec.
  • Agata
   Wspaniały lekarz. Bardzo pomocy. Potrafi dać człowiekowi nadzieje,która w trudnych chwilach choroby jest bardzo potrzebna.
  • Bożena Wasylyszyn
   Dziękuję panu d oktorowi Paweł Kawalec za przeprowadzenie operacji w okolicy krzyzowo ledzwiowej. Ból jest dużo mniejszy . Wspaniały fachowiec i człowiek . Dziękuję również całemu zespołowi i bardzo miłym pielegniarkom.
  • Agnieszka Korzeniewska
   Nie znajduję odpowiednich słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Klasa, profesjonalizm, zaangażowanie, szacunek i zrozumienie w jednej osobie. Po usunięciu oponiaka umieszczonego na skrzyżowaniu nerwów wzrokowych w 100% odzyskałam wzrok, a tym samym nowe życie. Dziękuję!
  • Magdalena Woszczyńska
   Dr. neurochirurg Paweł Kawalec , wspaniały lekarz i człowiek, który ma ogromny szacunek dla pacjenta oraz jego bliskich. Dziękuję w imieniu mojej mamy. Podziękowania należą się również całemu oddziałowi Neurochirurgii.
  • Patrycja Gwóźdź
   Niesamowity neurochirurg. Uratował mi życie. Miałam w głowie 5 cm i 7 mm oponiaka. W lutym 2016 roku Pan doktor usunął z mojej głowy te "pasożyty". Wszystko wyjaśnił, jak to się mówi po ludzku, zrozumiale dla mnie i moich rodziców. Lekarz z powołania. Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat na Pana doktora oraz mam nadzieję, że moja historia choroby (lub chorób) pomoże, bo jak Pan stwierdził, że jestem "ciekawym przypadkiem" :)
  • Edmund Guzanek
   Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora, który w błyskawicznym tempie zakwalifikował mnie do operacji usunięcia dwóch guzów mózgowia, będących przerzutami nowotworu z płuc. Dzięki Panu Doktorowi operacja odbyła się niespełna tydzień od otrzymanej diagnozy. Pan Doktor uprzedzał o ryzyku i prawdopodobieństwu pojawienia się niedowładu ciała po usunięciu guzów, jednak tak wspaniale przeprowadził operację, że moja sprawność ruchowa i intelektualna została nienaruszona, za co z całego serca dziękuję. Poza ogromnym doświadczeniem i wiedzą medyczną, Doktor Kawalec jest też cudownym Człowiekiem. Z szacunkiem i empatią podchodzi do pacjenta. Szczerze i dokładnie objaśnia diagnozę i konkretnie przedstawia możliwości leczenia. Dziękuję Panie Doktorze za wygraną bitwę. Dalsza wojna przede mną...
  • Jolanta Dadasiewicz
   Dziękuję Panie Doktorze za to, że oprócz tego, że jest Pan fachowcem w swojej dziedzinie to jest Pan przede wszystkim CZŁOWIEKIEM szanującym drugiego człowieka.
  • Piotr Podolski
   Szanowny Panie . Byłem Pańskim pacjentem od 23 do 28.11.2016. Wykonał Pan zabieg na lędźwiowej części mojego kręgosłupa. Pragnę przekazać Panu najserdeczniejsze podziękowania za wspaniałą opiekę, Pańską fachowość oraz wspaniałe podejście do mnie jako pacjenta. Jestem wdzięczny za okazaną troskę oraz wkład pracy włożony w mój przypadek. Dziękuję Panu oraz całemu zespołowi bloku operacyjnego. Wdzięczny pacjent.
  • Ewa Magdziarz
   Dr. neurochirurg Paweł Kawalec , młody, ale bardzo dobry fachowiec z powołaniem do wykonywania tego ciężkiego zawodu. Uszanowanie pacjenta, zna się na rzeczy , fachowe podejście i ludzkie. Nie mogę znaleźć nigdzie, czy przyjmuje również prywatnie? Mi wykonywał operację wstawienia sztucznej kości czaszki , implantu z płytki codubix w trudnym miejscu w okolicy czołowo-ciemieniowo -skroniowej , wykonał tą operację jak by był też lekarzem od chirurgi plastycznej, Z płytki Codubix standardowej dopasował, docinając podczas zabiegu do ,, dziury" w głowie 7/10cm bardzo osiągnął efekt co wiem, ze nie jest takie proste. Interesował się mną jako ,,swoim" pacjęntem też bardzo w okresie pobytu w Klinice na Uni Lubelskiej w Szczecinie. Dziękuję Panie Doktorze !!!
  • Edzia
   Wspaniały, kompetentny lekarz. Ogromny szacunek dla pacjenta. Polecam.
  • Agnieszka
   Bardzo kontaktowy, konkretny i przede wszystkim miły lekarz. Miałam okazje spotkać pana doktora na SOR i mimo iż, posiadam wiedze medyczna wszystko wytłumaczył mi prostym zrozumiałym językiem. Ewidentnie było czuć, że jest zainteresowany tym co się stało. Zalecił wszystkie potrzebne badania po czym wyjaśnił mi w jakim celu zostały przeprowadzone i jakie są wyniki. Szczerze polecam, bardzo dobry człowiek i fachowiec!
  • Magda
   Fachowiec w swojej dziedzinie, otwarty, szczery, niestety musi podporzadkowac się swojemu szefowi jeśli chodzi o podejmowanie decyzji w sprawie pacjenta co nie zawsze jest dobre . Dr Kawalec to po prostu człowiek...sympatyczny, interesuje się swoimi pacjentami. Polecam
  • Anna
   Mnie tez operowal wspanialy lekarz I czlowiek. Dziekuje I za to ze chodze kregoslup jak nowy.
  • Patrycja
   Wspaniały lekarz i neurochirurg. Potrafi wszystko wyjaśnić zrozumiałymi dla zwykłego człowieka słowami. Idealnie przeprowadził mnie przez moją chorobę. Dziękuję :)