Lekarz Paweł Pietruski

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie stażu podyplomowego

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Wdzięczna pajentka Anna
      Wspaniały mądry skromny człowiek cudowny lekarz oddany swoim pacjentkom .Medycyna to Jego pasja Panie doktorze pięknie dziękuję .
    • Jola
      Super lekarz.Polecam
    • Lidia SZ.
      Bardzo dziękuje za wykonanie badań . Z czystym sumieniem polecam Pana doktora, fachowe konkretne i rzetelne podejście do pacjenta, bardzo miły lekarz , naprawdę rzadkość w dzisiejszych czasach
    • U. Turkiewicz
      Bardzo polecam Pana Doktora Pietruskiego. Zostałam dokładnie przebadana. Postawił trafne rozpoznanie choroby. Dzięki Jego szybkiemu działaniu udało się zwalczyć chorobę we wczesnym stadium. Jestem Mu bardzo wdzięczna.
    • A.Kamińska
      Polecam p.Doktora Piertuskiego. Robiłam usg tarczycy bardzo dokładnie wszystko wyjasnił i uspokoił . Podejscie do pacjenta ma naprawde ciepłe i profesjonalne . Wspaniały lekarz . Inni lekarze powinni brac przyklad bo traktują pacjentow jak bydło i króliki doswiadczalne . Polecam wizyty u dr.Pietruskiego .
    • N. Patorska
      Polecam bardzo, cała ciąża monitorowana perfekcyjnie, wszystko dokładnie tłumaczone i pokazywane. akcja porodowa przebiegła dzięki lekarzowi sprawnie i pozytywnie.
    • J.Jabłońska
      Wspaniały lekarz, zainteresowany sytuacja, wnikliwy, pomocny. Bardzo polecam !
    • Juta123
      Super lekarz polecam
    • Anne86
      Bardzo dziękuję Panu doktorowi za opiekę podczas tych 9 miesięcy ciąży oraz obecność przy narodzinach mojego synka. Zawsze ciepły i wyrozumiały, przy każdej wizycie bardzo dobrze wszystko tłumaczył i otaczal opieką.
    • Piekarska Marzena
      Dziękuję bardzo serdecznie za wspaniałą opiekę przez 9 miesięcy mojej ciąży. Jestem wdzięczna Panu doktorowi za to że nasz Synuś urodził się zdrowy. Polecam Pana doktora.
    • Isiulec
      Dziekuje za miła wizytę . byłam u P.Pietruskiego strasznie bałam się wizyty ginekologicznej ze względu na to ze była to moja pierwsza wizyta u takiego specjalisty . jednakże strach poszedł w niepamięć ponieważ Pan doktor był bardzo delikatny , sumienne tłumaczył co i jak a także nie tworzył stresowej atmosfery lecz starał się ja rozluźnić . Myślę że ze spokojnym sumieniem , a raczej wiem ze mogę go polecić każdej przestraszonej pacjentce :)