Lekarz Paweł Zwoliński

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie stażu podyplomowego

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Serdecznie dziękuję, Pozdrawiam Saveniuk Iryna
      Dzień dobry. Chciałabym złożyć szczerze i serdecznie podziękowanie dla młodego lekarza Pana Pawła Zwolińskiego, który jest naprawdę zaaagarzowanym zawodowcem i bardzo kwalifikowane pomaga poszkodowanymi na SOR w szpitalu na Przybuszywskiego w Poznaniu. Chciałabym wkrótce opisać swoją historię - trafiłam na SOR że złamaną ręką, po wypadku. Zostałam przez Pana doktora rzetelne zbadana, przy czym odczułam spółczucie i troskę, oraz duże zaangażowanie Pana lekarza.. Dostałam receptę na leki, które wobec mnie są bardzo skutecznie, za tydzień po wypadku ręką boli dużo mniej.