×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Piotr Talar

Specjalizacja

 • Chirurgia klatki piersiowej

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Beata
   Wspaniały lekarz, pełen empatii i zrozumienia, zawsze w pełni zaangażowany i miły. Nie leżałam na oddziale, ale kilka razy byłam na wizycie u Pana doktora w poradni. Na całe szczęście obyło się bez konieczności operacji. Za każdym razem byłam ciepło przyjęta z dokładnym wyjaśnieniem dalszego postępowania. Serdecznie dziękuję! Oby więcej takich lekarzy na tym świecie.
  • Monika
   Dziękuję dr Talarowi za profesjonalnie wykonaną operację u taty. Za opiekę w trakcie pobytu na oddziale. Wspaniały człowiek i specjalista. Ģorąco polecam.
  • Rejduch Jerzy
   Polecam wspaniały lekarz wielkie podziękowanie za objęcie leczeniem i opieką
  • Bernadetta
   Dziekuje Doktorze za to ze jestes wybitnym specjalista i przesympatycznym czlowiekiem. Trafilismy na oddzial z mezem na badanie EBUS. Doktor obejrzal wyniki meza, nie czekal na zadne opisy. Wyjasnil co bedzie robil, a po samym badaniu nie zostawil nas samych. Co chwile zagladal, rozmawial, zartowal. Wyjasnil od razu co widzial w badaniu zupelnie z wyczuciem i taktem. Oby wiecej takich lekarzy na oddziale tak trudnym jakim jest torakochorurgia i chirurgia onkologiczna. Slowo DZIEKUJE to za malo
  • Piotr
   Zupełnie przypadkiem trafiłem do dr. Talara z guzem śródpiersia. Jest to profesjonalny i za razem bardzo dobry specjalista jakiego znam. Jako lekarz prowadzący spisał się w 100%, zarówno w przygotowaniu do zabiegu, jak i po nim. Mogę jedynie jeszcze raz podziękować doktorowi. DZIĘKUJĘ! :)