×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Piotr Żelazny

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: (89) 538 63 34

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Janina Raczko
   Dziękować niebiosom...losowi ..nie wiem jeszcze komu że jest na świecie Pan Doktor Piotr Żelazny,lekarze pracujący z Nim,panie pielęgniarki i wszystkie inne osoby
  • ja
   Dziękuję panu doktorów u uratowanie mojego dziatka mam nadziej ze będzie dobrze
  • Pacjentka z Zamoscia.
   Chcialam bardzo podziekowac Panu Doktorowi i wspolpracownikom za wszelka pomoc w ratowaniu mojego zycia , mamy, brata i siostry, dziadzia, babci oraz ojca, terapie oraz profesjonalna opieke medyczna. Nigdy tego nie zapomne. Bede pamietac specjalistyczna pomoc medyczna do konca mojego zycia. Goraco polecam. Bardzo kompetenty z indywiduanym podejsciem do kazdego pacjenta. Bardzo dziekuje. Wspanialy lekarz i konsultant. Bardzo rzadko spotyka sie takich lekarzy, jak Pan Doktor , Adiunkt i Ordynator. Wspanialy kardiochirurg i kardiolog. Znam Pana Doktora jeszcze z Instytutu Kardiologii na Spartanskiej w Warszawie, gdzie pracowal pod kierunkiem Prof. Religii, zas mama Pana Doktora jako jeden z najlepszych reumatologow i balneologow m.in. w Instytucie Reumatologii.
Zobacz także
 • Ostre niedokrwienie jelit