Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną
opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.
Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.
Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.
Jacek
Niesamowite zaskoczenie z kultury osobistej i podejścia do pacjenta , polecam serdecznie
Hanna Jumutz
25.12.24 świąteczną pomoc w szpitalu MSWiA i zaskoczenie totalne lekarz pan Łukasz Dziubiński niesamowity człowiek i specjalista, dziękuję bardzo za niesamowicie szczegółowe badanie, życzliwość, diagnoza w pełni potwierdziła się na Sorze. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za niezwykłą empatię, podejście do pacjenta i niesamowita wiedzę, polecam każdemu, takich ludzi i lekarzy spotykam coraz rzadziej
Traczewska Danuta
Panie Doktorze serdecznie podziękowania za pomoc podejście profesjonalizm prawdziwy szok dziękuję serdecznie Traczewska
Traczewska Danuta
Panie Doktorze serdeczne podziękowania za podejście i zrozumienie dziękuję
Aneta Koziol
Panie doktorze bardzo dziękuję serdecznie za pana opiekę i profesjonalizm. W szpitalu w Piasecznie świętej Anny. Bardzo Polecam pana doktora wykazał się profesjonalizmem wielką kulturą osobistą niesamowitym opisem bardzo czytelnym dla pacjenta oraz prawidłową diagnoza . Czuję się bardzo dobrze 👍 takich lekarzy potrzebujemy 🙏Pozdrawiam serdecznie Aneta.K
Ala
Panie Doktorze! Dziękuję za pomoc na NPL Legionowo, jestem wdzięczna ze tak Pan o mnie walczył!
Pacjętka pomocy n i ś SW
Panie Doktorze, gratuluję i dziękuję za profesjonalizm, kulturę osobistą i całokształt przebiegu wizyty. Życzę Panu wszystkiego najlepszego.
Anna
Byłam dzis na świątecznej pomocy kekarskiej i trafilam na Pana dr Dziubińskiego. Jestem bardzo milo zaskoczona Jego pełnym zaangazowaniem. Bardzo rzadko spotyka się osoby, które naprawde angażują się w swoją pracę, a dodatkowo posiadaja wysoką kulturę osobistą.
Mira
Dziękuję, Panie Doktorze - za pomoc, empatię, opanowanie i poczucie humoru. Pełna profeska!
Malgorzata Wysocka-Rączkowska
Bylam wczoraj na nocnej pomocy takiego lekarza spotkałam pierwszy raz . Wielki szacunek Panie Doktorze.Takich lekarzy nam potrzeba.
Grazyna
Bardzo dobry lekarz, bardzo empatyczny, wykazuje zainteresowanie pacjentem. Nawet w czasie dyżurów na nocnej pomocy nie popada w rutynę
Winogrodzki Marcin
Bardzo dobry Lekarz. Polecam serdecznie.
Maria
Bardzo dziękuję Panu doktorowi za profesjonalne zajęcie się mną wczoraj na nocnej pomocy lekarskiej zoz Legionowo jest Pan wspaniałym lekarzem i człowiekiem wzór do naśladowania wyrazy wdzięczność pacjentka Maria
Podziękowania dla lekarza
Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!
Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.
Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.
Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.