Lekarz dentysta Kinga Stelmaszczyk

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie stażu podyplomowego

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Bożena Słaby
      Cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Najlepszy stomatolog jakiego do tej pory spotkaliśmy. Pani Kinga ma magiczne ręcę. Idealna dla dzieci. Mo 7-letni syn chodzi do dentysty z przyjemnością, bo wie, że Pani Kinga wyleczy zęby błyskawicznie i nigdy nie kłamie. O tym jakim jest fachowcem świadczy fakt, że leczy od kilku lat moją autystyczna córkę. Zanim poznaliśmy Panią Kingę leczyliśmy jej zęby tylko i wyłącznie w Instytucie Stomatologii w znieczuleniu pogólnym. Dziękujemy z całego serca i polecamy w 100%.
    • Klara
      Polecam Panią doktor z całego serca: miła, uśmiechnięta, szuka źródła problemu do momentu aż go znajdzie i wyleczy. Jeden z najbardziej oddanych lekarzy jakich znam
    • Aneta Tkaczyk
      Przesympatyczna dbająca o dobro pacjenta. W pełni zaangazowana w wykonywana pracę. Zrozumienie, cierpliwość i delikatność Pani doktor dają poczucie bezpieczeństwa. Polecam każdemu, zwłaszcza tym co stronią od stomatologów. Czas spędzony w gabinecie jest czystą przyjemnością.
    • Wdzięczna pacjentka
      Pani Doktor jest po prostu świetnym fachowcem! Polecam gorąco! Zapomnijmy o dentofobii.
    • Ania
      Dziękuję za uratowanie zęba. Jest Pani najdelikatniejszym stomatologiem w Łodzi. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy pacjentom.
    • Asia
      Jest Pani najlepszym stomatologiem z jakim się spotkałam,nadzwyczaj profesjonalna,opanowana i przesympatyczna.To prawdziwy lekarz z powołania, u Pani doktor leczenie to przyjemność!POLECAM w 100% nawet dla tych którzy panicznie boją się stomatologa
    • Teresa
      Bardzo dziekuję za troskliwe, życzliwe podejście do pacjenta. Spokój,opanowanie i profesjonalizm Lekarza pomógł mi opanować lęk.
    • zadowolona
      bardzo dziękuję Pani Doktor, jest Pani najdelikatniejszym dentystą jakiego spotkałam, poza tym nigdy nie poznałam tak uprzejmego lekarza, polecam