Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną
opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.
Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.
Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.
Bożena Słaby
Cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Najlepszy stomatolog jakiego do tej pory spotkaliśmy. Pani Kinga ma magiczne ręcę. Idealna dla dzieci. Mo 7-letni syn chodzi do dentysty z przyjemnością, bo wie, że Pani Kinga wyleczy zęby błyskawicznie i nigdy nie kłamie. O tym jakim jest fachowcem świadczy fakt, że leczy od kilku lat moją autystyczna córkę. Zanim poznaliśmy Panią Kingę leczyliśmy jej zęby tylko i wyłącznie w Instytucie Stomatologii w znieczuleniu pogólnym. Dziękujemy z całego serca i polecamy w 100%.
Klara
Polecam Panią doktor z całego serca: miła, uśmiechnięta, szuka źródła problemu do momentu aż go znajdzie i wyleczy. Jeden z najbardziej oddanych lekarzy jakich znam
Aneta Tkaczyk
Przesympatyczna dbająca o dobro pacjenta. W pełni zaangazowana w wykonywana pracę. Zrozumienie, cierpliwość i delikatność Pani doktor dają poczucie bezpieczeństwa. Polecam każdemu, zwłaszcza tym co stronią od stomatologów. Czas spędzony w gabinecie jest czystą przyjemnością.
Wdzięczna pacjentka
Pani Doktor jest po prostu świetnym fachowcem! Polecam gorąco! Zapomnijmy o dentofobii.
Ania
Dziękuję za uratowanie zęba. Jest
Pani najdelikatniejszym stomatologiem w Łodzi. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy pacjentom.
Asia
Jest Pani najlepszym stomatologiem z jakim się spotkałam,nadzwyczaj profesjonalna,opanowana i przesympatyczna.To prawdziwy lekarz z powołania, u Pani doktor leczenie to przyjemność!POLECAM w 100% nawet dla tych którzy panicznie boją się stomatologa
Teresa
Bardzo dziekuję za troskliwe, życzliwe podejście do pacjenta.
Spokój,opanowanie i profesjonalizm Lekarza pomógł mi opanować lęk.
zadowolona
bardzo dziękuję Pani Doktor, jest Pani najdelikatniejszym dentystą jakiego spotkałam, poza tym nigdy nie poznałam tak uprzejmego lekarza, polecam
Podziękowania dla lekarza
Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!
Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.
Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.
Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.