Lekarz Katarzyna Kozicka

Informacje i kontakty

Kontakt
  • e-mail: gliaren@wp.pl

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Krzysztof Jabłoński
      Rewelacja :) Pani Katarzyna będąc lekarzem w pierwszej kolejności była człowiekiem. I to jest tak niesamowicie czuć. Zanim powie się coś o profesjonalnym podejściu do sprawy, Ludzkie podejście do człowieka to rzecz której oczekujemy od specjalistów, którym się powieżamy. W Przypadku Pani Kasi człowiek czuje się taktowany wyjątkowo. Jakby był jedynym pacjentem w Jej życiu a nie kolejnym już, pod koniec długiej zmiany.. W powietrzu wydychanym przez Panią Kasię wyraźnie czyje się ciepło i troskę którą dzięki Niej przepełnia cały gabinet.... Do wszystkich cech Pani Doktor, przy których nie sposób ubrać myśli w słowa, należy dodać również pełen profesionalizm tego co robi. Dzięki Jej otwartemu umysłowi zdołała zdiagnozowac moje problemy bardzo szczegółowo. Młoda Pani, a czuć u Niej naturalne doświadczenie. Jakby instynkt...talent Całość Kształtuje nam nie tylko lekarza kompletnego, ale i osobę po prostu Dobrą. Cieszę się, że poznałem kogoś takiego. PS. Pani Kasia jest nieustraszona! Nawet biurokrację potrafi może nie oszukać, ale podejść :) PS2: jest to Piękna kobieta. Nie ulega wątpliwości.