Dr n. med. Justyna Kinga Stępkowska

Informacje i kontakty

Kontakt
  • e-mail: drstepkowska@gmail.com

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Karina i Sebastian
      Dziękujemy Pani Doktor, bardzo dziękujemy! Za wyleczenie i aktualną doraźną opiekę lekarską. Za ciepło i dobroć i całe wsparcie!
    • wkońcu rodzice
      Dzięki dr Stępkowskiej jesteśmy rodzicami . Pierwszy lekarz co tak podszedł do naszego problemu . Skuteczna ale po prostu ludzka opieka medyczna. Bardzo jesteśmy wdzięczni za to wszystko .
    • Oddaje dobra energia i dziekuje
      Przed trafieniem do dr. Justyny nasłuchałem się,że choroba crohna jest nieuleczalna.I niestety uwierzyłem w to. Poddałem się leczeniu, które tylko pogarszało mój stan. Funkcjonowanie stawało się nie do wytrzymania. Byłem w tragicznym stanie, chciałem definitywnie zakończyć tę moją fatalną codzienność,. Przez przypadek trafiłem do dr. Justyny. Leczenie faktycznie wymaga jakiegoś wysiłku, ale uwzględniając to, jak człowiek cierpi w chorobie, efekty leczenia wynagradzają ten wysiłek. Jestem wdzięczny losowi, że przywiódł mnie do dr Justyny. Niechaj dobra energia wspomaga dr. Justynę i dopomaga wszystkim chorym i cierpiącym by trafili na tę skuteczną pomoc.
    • Marta M.
      Trafiliśmy do pani doktor z powodu ciągłych chorób córeczki. Ostatecznie terapia u pani doktor nie tylko w końcu zakończyła ciągłe chorowanie naszego dziecka, ale wszyscy oddaliśmy się w troskliwe ręce pani doktor, pod jej profesjonalne, medyczne skrzydła. Pani doktor dziękujemy, a wszystkim polecamy.
    • Ola D.
      BARDZO MOCNO DZIĘKUJĘ PANI DOJTOR!!!
    • Karol Sz.
      Kiedyś chodziłem po wielu specjalistach, dopiero dr Stepkowska skutecznie pomogła mi w zwalczaniu wielu dolegliwościach z którymi od lat bezskutecznie walczyłem. Jestem wdzięczny. Dziękuję.
    • Adam
      Odkąd pamiętam miałem problemy z zaparciami. Próbowałem różnych rzeczy niestety efekty były chwilowe o ile były. Z powodu zaparć dorobiłem się hemoroidów, które były w takim stanie, że miałem skierowanie na operację. Nie chciałem operacji i tak trafiłem do dr Stępkowskiej. Dr Stępkowska wyprowadziła mnie z mojego życiowego balastu zaparciowego. Teraz pracujmy nad hemoroidami by się całkowicie wchłonęły. Już teraz widzę ogromną poprawę bo się bardzo zmniejszymy, przestały krwawić i nie bolą. Dziękuję dr Stępkowskiej za wyprowadzenie z problemu i za prowadzenie i w tym problemie i w pozostałych, które Doktor zdiagnozowała przy okazji zaparć. Pozdrawiam, Adam ;)
    • Oczarowana ❤️
      Sama trafiłam po opiniach. Sądziłam że to ściema że za bardzo cukierkowate te wszystkie opinie. Pomyślałam że też dam odzew dla innych. No wie: TO DZIAŁA!!! TERAPIĄ U DR STĘPKOWSKIEJ WYLECZYSZ TO CO OD LAT JEST TWOJĄ MORDĘGĄ! 🥳
    • Katarzyna i Karol Z.
      Nasza przeprawa w staraniach o poczęcie po wielu trudnych latach ( to zrozumieć mogą tylko osoby ktore same doswiadczyly problemu niepelnodnosci ) doprowadzila nas do doktor Stepkowskiej. Z mezem byliśmy bardzo zmeczeni . Gdyby nie wsparcie emocjonalne ktorego doktor Stepkowska nam też nie zalowala pewnie w koncu bysmy sie poddali. Nie poddalismy sie w tej ciezkiej rodze nad wlasnym zdrowiem. Teraz prowadze u doktor Stepkowskiej moja i meza pierwszą ciążę . Dziekuje !
    • .
      Żadne pochwały nie są fest dla naszej Doktórki! A toć trza nazywać rzeczy po imieniu i nasza Doktór to nyjlepsza do spraw trudnych, a i do niemożliwych się nada.
    • Anonimowy pacjent
      Minusy - nie ma wizyt na NFZ trzeba samemu płacić - leczenie nie jest łatwe czy lektkie czy przyjemne - robienie zaleceń jest czasochłonne i nie dla leni - wizyta trwa godzine i jak tu już było wcześniej trzeba sobie pisać inaczej człowiek nie spamieta Plusy + doktor zna się na swym fachu ma pokaźna wiedze ogarnia wszystko że aż szok że można być takim geniuszem + jak się człowiek stosuje do tego co zleca to człowiek po prostu wyzdrowieje + Mi pomogła po latach bez poprawy ciągłego chodzenia po różnych specjalistach a było tego u mnie wszystkiego oj dużo dużo
    • Wisniewscy USA
      Dziękujemy Pani Doktor za uratowanie mamy! Wszystko to co się wydarzyło w przeciągu minionego pół roku dla nas jest cudem, który stał się i dalej dzieje się za sprawą Pani Doktor. Pani Doktor budzi wielki nasz podziw, szacunek i dozgonna wdzięczność!
    • Grabszyk
      Nie sposób milczeć gdy trafia się na takiego lekarza. Prawdziła perła w oceanie "fachowców" za dwa grosze którzy śmią się zwać "lekarzami". Doktor Stępowska to prawdziwy lekarz a nie pesudolekarz których teraz pełno.
    • Maksymowicz Julita
      Pani Justyna to naprawde wspaniała lekarka i najlepsza specjalistka w leczeniu. Przyszłam do doktor Justyny z wieloma dolegliwościami, ale głównym powodem była choroba nowotworowa. Zdecydowanie nie będzie to na wyrost, jak napiszę, że pani Justynie zawdzięczam uratowanie życia. Słowa to za mało, ale mimo wszystko słowem chcę publicznie podziękować: DZIĘKUJĘ!
    • J&K z dziećmi
      Chcemy Pani Doktor gorąco podziękować. Jak to mąż powiedział: anioł nie kobieta. Także dziękujemy Pani Pani Doktor, Aniołowi naszej rodziny ❤️❤️❤️❤️❤️
    • Qwerty
      Co tu dużo gadać polecam!
    • Wdzięczna pacjentka J.P-D
      Dziękuję Pani Doktor! Wie Pani Doktor za co. Ale tak w telegraficznym skrócie to za wszystko:)
    • Anna Wróbel z mężem i dziecmi
      Do pani doktor zgłosiłam się z dziećmi które miały straszne problemy skórne.Chodziliśmy po pediatrach,dermatologa CH, alergilogach,i wszystko bez poprawy.pani doktor nas uratowała bo już nie dawaliśmy rady,a dzieci to do krwi tak się trapaly.okazalo sie,ze wszystko przez błędna diagnoza i złe prowadzenie.pani doktor ma dużo wiedzę i pomogła.i pomaga wciąż gdy jakaś choroba się przypaleta.bo z takiego lekarza się nie rezygnuje.
    • Renata
      Pani Doktor wyleczyła u mnie masakryczna blizne po oparzeniu .Bylam juz zalamana ze bez operacji plastycznej nie da rady .Dla mnie to serio mega cud
    • Arkadiusz
      Doświadczyłem trapi u dr Stępkowskiej i przyznaję, że dla mnie była skuteczna. Nie jestem fanem tak skomplikowanych procedur terapeutycznych, ale byłem pod ścianą. Znajomy mi polecił, więc zdecydowałem się, trochę jak ostatniej deski ratunku. Trzeba przyznać dr Stępkowska ma wiedze imponującą i wie co robi. Choć terapia nie dla osób, które cenią prostotę i wygodę (a ja zdecydowanie do takich osób należę) to w sytuacji bez wyjścia trzeba się przemóc. Poprawa trzeba przyznać jest ogromna. Mój onkolog nie uwierzyłby, gdyby nie historia choroby i aktualne wyniki badań. Picie ziół zostanie już ze mną, ale cieszę się że masowania, lewatywy, kąpiele, nasiadówki itp. są już tylko wspomnieniem. Czy warto? Jeśli ktoś chce się wyleczyć to warto.
    • Jolanta Ostróda
      Doktor Stępkowska strasznie dziękuję !
    • Aga J.
      zglosilam sie chyba ze wszystkim a przynajmniej tak sie czulam - tarczyca, jelita, ciagle migreny, wzdecia, lysienie plackowate, hemoroidy, masakryczne oslabienie (moglabym nonstop spac) itd. serio moglabym wymieniac dlugo. wizyta bardzo dluga (zwlaszcza w porownaniu z prywaciarzami po 15 minut). zalecenia jeszcze dluzsze (pierwszy raz musialam notowac na wizycie <lol>). gdyby nie fakt, ze zaplacilam to pewnie nie chcialoby mi sie trzymac zalecen. najpierw nawet nie zwracalam uwagi na zmiany, dopiero domownicy zaczeli sie dziwic ze nie chodze non stop do wc, ze nie mam non stop bolu glowy, ze jakos juz nie widac jakbym pilke polknela po jedzeniu itd. serio, terapia u dr stepkowskiej po prostu jest skuteczna. zalecenia to teraz przyjemny rytual. nigdy bym nie przypuszczala, ze na ziolach mozna wyjsc zdrowotnie na prosta i to z tak ciezkich dlegliwosci i to tak szybko. bo lata chodzilam do lekarzy bez poprawy, a tutaj to dlugo tylko na wolny termin trzeba czekac <lol> ale nie ma sie co dziwic - dr stepkowska rule!!!!
    • Rodzina z Tarnowa
      Dziękujemy Pani Doktor za uratowanie Stasia!!! Niech Pani Bóg błogosławi!!!
    • Genowefa
      Pani Doktor Justyna znakomicie leczy, i bezpiecznie - co dla mnie jest bardzo ważne. Po kilku wizytach ciśnienie pięknie się ustabilizowało i mogłam odstawić chemiczne proszki, które dotychczas brałam. Na ziołach mam ciśnienie prawidlowe jak młódka i nie skacze jak wcześniej. Mam nadzieję, że moja stuszczona watroba tez się cała zregeneruje, już teraz nie mam bólu, który mi żebra rozsadzał. Wszystko na dobrej drodze. Jednak są jeszcze prawdziwi lekarze.
    • Anita lubelskie
      Jeśli szukasz super tabletki to się nie warto fatygować. Ja myślałam że da radę tabletkami i tak se wszystko tymi tabletkami zrujnowałam że płakać mi się chce. Całe szczęście trafiłam z polecenia do pani doktor Stepkowskiej. U pani doktor niestety trzeba się pomęczyć bo i zioła i dieta i różne zabiegi trzeba sobie samemu robić, ale efekty są powalające. 3 miesiące od pierwszej wizyty, a ja w końcu nie myśle ciągle, że mnie boli. No i teraz już wiem, że jak boli to nie biorę przeciwbólowych tylko myślę czemu boli. Pani doktor wytłumaczyła, że trzeba znaleźć przyczynę bólu i ją wyeliminować, wówczas boleć nie będzie. No i faktycznie nie boli. Także ja też polecam każdemu z całego serducha i z całego serducha pani doktor dziękuję!!!
    • DZIEKUJE
      PANI DOKTOR JEŚLI TO PANI CZYTA DZIĘKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3
    • Dead łuszczyca
      Nie wiem jak ona to robi serio. Lata łażenia po lekarzach brania dziesiątek różnych tabsów i tylko gorzej. Nie chciało mi się wierzyć w opinie kolegi że taka cudowna doktor. Także mega sceptycyzm. Ale serio po miesiącu od pierwszej wizyty i piciu przepisanych ziół i braniu jak zaleciła i już była mega poprawa. Trudno mi było przypomnieć sobie kiedy wcześniej tak dobre samopoczucie było i tyle mega energii. Podobno łuszczyca nieuleczalna a ja jestem dowodem że uleczalna. To mega życie gdy nie trzeba się męczyć z tym całym syfem. A jak człowiek myśli że musiałby się z tym żreć do końca życia. No serio. Także polecam bo serio warto.
    • Haszimotka bez hormonow
      Bardzo dobra lekarka!! Super rozmawia, konkretna i bardzo mila choc ma doktoraty. Zleca dobrane badania. Pierwszy raz w życiu niektóre robiłam i wyszły niektóre nieprawidłowe. Na kolejnej wizycie omówiła dokładnie badanie po badaniu i nie sugerowała się tylko poza norma. Wytłumaczyła mi jakie wyniki ja powinnam mieć,z moją chorobą i wiekiem,dla kobiety. Naprawdę byłam w pozytywnym szoku. Leczenie wymagające,przyznaję, ale bardzo skuteczne. Zioła podyktowane dokładnie na moje potrzeby. Wszystko indywidualnie ,żadnej masówki. Moja tarczyca sie budzi do zycia, po latach brania chemii. Chce jeszcze miesniaki wziąć na tapetę, znajomej bardzo w tym temacie pomogła ta doktor. A moja matka po 2 tygodniach stosowania zaleceń i ziol i diety wleciała dosłownie na 3 pietro a wczesniej nie było to do pomyślenia nawet, 20 lat jej odjelo.
    • Dzięki!!!!!!
      Pierwszy raz dodaje opinie w necie ale muszę, bo babka sobie w pełni zasłużyła. Trafiłem do niej z rakiem prostaty. Nie tylko wyleczyła ale moja babka nie może się nachwalić zmian we mnie. Serio żal że to jeden taki lekarz. Wszyscy powinni tacy być.
    • AndrzejK.
      Prawdziwy Lekarz z powołania. Leczy calego człowieka, uwaznie slucha. Az zdziwilem sie, ze komuś moze tak zalezec na zdrowiu bądź co bądź obcego czlowieka. Czuje bardzo poprawę i mam w końcu sily zeby wziąć się teraz za siebie po latach zaniedbań. Ps. Piekna kobieta, az miło popatrzec, wdziek i klasa. Przepraszam ze sie osmielam...
    • MMka
      Pani doktor to prawdziwy cud wśród lekarzy. Skrupulatnie przebada, wszystko wyjaśni i przepisze leczenie, które pomoże. A przy tym wszystkim jest taka... ludzka. Dziękuję! Jedynie żałuję, że tak późno trafiłam na panią doktor, ale dzięki temu bardziej doceniam. Raz jeszcze dziękuję!
    • doroti
      Jestem mega zadowolona. Doktor omówiła moje wyniki, zbadała mnie, odpowiadziała na pytanua, leczenie mi bardzo pasuje, co jest dla mnie dużą odmianą po miesiącach odbijania się od leków, które nie bardzo mi służyły. Polecam.
    • MD
      Bardzo kompetentna i profesjonalna. Można o wszytko pytać, wzbudza bardzo zaufanie. Taka pozytywna i zachęcająca do walki o zdrowie. Bada bardzo dokładnie, leczenie trafione i dobrze dobrane pode mnie.
    • Radomianka O.S.
      Pani Doktor uratowała mi zdrowie i wiele niepotrzebnych nerwów. Trafiłam pod opiekę Pani Doktor (wtedy jeszcze u bonifratrów) z polecenia koleżanki z pracy. Do końca życia będe wdzięczna.
    • Elżbieta z Londynu
      Trafilam w beznadziejnej sytuacji pod opieke Pani Doktor Stepkowskiej. To jakis ewenement. W koncu po ludzku ktos mnie zbadal, porozmawial, powyjasnial wyniki, ktore mialam ze soba. Pierwsza wizyta u Pani Doktor, to była pierwsza w moim zyciu, kiedy nie musialam w internecie szukac wyjasnien. Jestem bardzo wdzieczna za przyjecie i opieke.
    • L.K.
      W końcu znalazłam świetnego lekarza.
    • Julia
      Wspaniała lekarka. Pierwszy raz zostałam tak przebadana, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, otrzymałam w końcu fachową pomoc po kilku latach nieskutecznego leczenia. Pani Doktor to osoba bardzo konkretna, życzliwa i ma w sobie coś co mi dało poczucie bezpieczeństwa. I jeszcze jedno, interesowała mnie jedna rzecz z mojego zdrowia, od żadnego dotychczasowego ginekologa nie mogłam dostać jasnej odpowiedzi, jedni mówili tak inni inaczej. Pani Doktor dała mi od razu odpowiedź i na dodatek wyjaśniła mi dlaczego tak jest i dała namiary na amerykańskie publikacje naukowe jeśli bym chciała głębiej się zainteresować tym tematem. W końcu zaczęłam odpowiednio o siebie dbać, jestem pod najlepszą opieką.
    • Szczęśliwa mama!
      Dziękuję!