×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Przemysław Nowakowski

Specjalizacja

 • Chirurgia naczyniowa

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wieruchowska
   Z całego serca dziękuje za przeprowadzona atrerektomii Dr to wspaniały specjalista i cudowny człowiek ratujący w potrzebie Polecam serdecznie
  • Zdzisław Barnaś
   Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, a jednocześnie bardzo skromny i kulturalny człowiek, w pełni polecam każdemu. Jednocześnie słowa uznania dla całego zespołu Pana Doktora Nowakowskiego z kliniki w Chrzanowie.
  • Lasoń Józef
   Bardzo serdeczne podziękowania Dr.Nowakowskiemu i Dr.Ćwik za uratowanie nóg. Lekarze w Chrzanowie robią cuda,ratując ludzi przed utratą nóg,klinika w Chrzanowie jest jak fabryka powrotu do zdrowia,nie leżysz tam tygodniami czekając na zabieg.Serdeczne podziękowania dla całego zespołu z Dr.Nowakowskim ordynatorem.
  • D. Tyszkiewicz
   Bardzo serdecznie dziękuję za przeprowadzoną operację ratującą życie mojemu mężowi Franciszkowi(aorta brzuszna). Jestem pełna uznania dla umiejętności i profesjonalizmu Pana doktora. W imieniu męża dziękuję całej załodze oddziału, zachowam Was na długo w mojej pamięci. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!