×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Rafał Pasztaleniec

Specjalizacja

 • Anestezjologia i intensywna terapia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(lekarz)

Informacje i kontakty

Certyfikaty i umiejętności
2018 Studia POdyplomowe CMUJ Leczenie Bólu
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Zofia B. z Poznania
   Pierwszy raz czułam, że lekarz poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. W końcu też po wizytach u kilku ortopedów ktoś trafnie mnie zdiagnozowal i zmniejszył wielomiesięczne cierpienie. Dziękuję Pani Doktorze z całego serca.
  • Wiesława z Poznania
   Do tej pory nikt nieprzedstawil.mi możliwości leczenia neuralgii nerwu trojdzielnego w taki dostępny sposób z szansą na znaczna ulgę w bólu. Jestem ogromnie wdzięczna za zrozumienie mojego cierpienia. Z ogromną nadzieją czekam na zabieg, który poprawi jakość mojego życia. Dziękuję
  • Magdalena Bednarek z Czarnkowa
   Witam pan doktor Pasztaleniec jest godnym polecenia lekarzem. Pan doktor jest pełen wiary i nadziei, którą wspaniale potrafi przekazać swoim pacjentom i mimo tego, że sytuacja zdrowotna pacjenta jest czasem bardzo trudna lub nawet bez nadziejna pan doktor potrafi być bardzo empatyczny i nigdy NIGDY nie odbiera pacjentowi ostatniej nadzieI.
  • paweł kapecki
   miałem problem z kregosłupem po zagiegu zamrarzania nerwu czuje sie super doktor miły sympatyczny polecam bo wszystkim cierpiacym pozdrawiam