Lekarz Weronika Spiołek-Kopała

Specjalizacja

 • Specjalista medycyny ogólnej

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • GRUBA
   BARDZO DZIĘKUJĘ LEKARCE Z GÓRNICZEGO OŚRODKA ZDROWIA!! WERONICE SPIOŁEK- KOPAŁA TA PANI JEST WSPANIAŁĄ LEKARKĄ!!! WZOROWĄ!! UMIE I CHCE SŁUCHAĆ PACJENTA!! JEST BARDZO ŻYCZLIWA! CIERPLIWA! SYMPATYCZNA!! PO PROSTU SUPER!!!! JEST WYJĄTKOWA! POZDRAWIAM PANIĄ DOKTOR BARDZO SERDECZNIE I ŻYCZĘ WSZYSTKIM CHORYM LUDZIOM TAKIEJ LEKARKI!! A MOŻE BY KTOŚ Z TELEWIZJI ZROBIŁ O PANI DOKTOR WERONICE SPIOŁEK REPORTAŻ JAKO ,,SUPER LEKARKA,, W DOBIE NARZEKANIA NA SŁUŻBĘ ZDROWIA TAKA LEKARKA MOŻE ZMIENIĆ ZŁĄ OPINIĘ O LEKARZACH!!
  • PACJENTKA
   DROGA PANI DOKTOR WŁAŚCIWIE NIE WIEM JAK PANI PODZIĘKOWAĆ!!! BO W ZWYKŁE DZIĘKUJĘ TO PO PROSTU ZA MAŁO!!!! PONIEWAŻ JEST PANI WYJĄTKOWĄ LEKARKA I CUDOWNYM CZŁOWIEKIEM!! CHOCIAŻ MAMY BARDZO ,,CHORĄ'' SŁUŻBĘ ZDROWIA TO JEDNAK MAMY (NIESTETY JEST TO RZADKOŚCIĄ ) W KNUROWSKIEJ PRZYCHODNI KLEJNOT W PANI OSOBIE!!! CZUJĘ SIĘ OGROMNIE WYRÓŻNIONA, ŻE MOGĘ BYĆ PANI PACJENTKA,WŁAŚCIWIE PRAWIE CALA MOJA KORZYSTA Z PANI PORAD! SERDECZNIE POZDRAWIAM!!! I BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TO , ŻE PANI JEST Z ZA TO JAKA PANI JEST!!