Dr n. med. Witold Janusz

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Ewelina z Sandomierza
   Operacja 04.06.2023 ja jestem jak nowo narodzona. Bardzo serdecznie Panu Doktorowi dziękuję za wsparcie za wyrozumiałość(chciałam osobiście podziękować ale Pan doktor mi uciekł tak szybko)Jest Pan jednym z najlepszych specjalistów z super podejściem do pacjenta. pozdrawiam cieplutko
  • H
   Bardzo dziękuję Panu Docentowi za rzetelne podejście do sprawy, w której nikt nie zamierzał pomóc, doktor spojrzał na przypadek pomimo tego, że bardzo się spieszył. Nie pojawiło się u niego zirytowanie ani lekceważenie sprawy. Docent doradził, gdzie szukać dalszej pomocy i bez problemu pokierował dalej. Na pierwszy rzut oka widać, że jest to dobry człowiek, świetny lekarz, wypowiada się w zrozumiały i miły sposób, z szacunkiem odnosi się do rozmówcy. Widać, że Docent jest specjalistą w swojej dziedzinie i posiada ogromną wiedzę. Serdecznie dziękuję za pokierowanie w sprawie i zrozumienie!
  • Tomasz Kazimierczak
   Z głębi serca DZIĘKUJĘ Panu docentowi za przeprowadzoną operację w dniu 23.10.2021r,za ogrom troski, życzliwość, cierpliwość, empatię i profesjonalizm. Pana podejście do pacjenta przywraca wiarę i dodaje sił do dalszego życia. Teraz będzie już tylko lepiej. DZIĘKUJĘ
  • Zbigniew upadek z wysokiej drabiny
   złamany kręgosłup po upadku z wysokości operacja i po odłączeniu od monitora sam udałem się do toalety po 3 dniach sam odstawiłem przeciwbólowe .Poczucie humoru i troska o pacjenta bardzo na miejscu.Serdeczne dzięki.
  • Teresa Florek
   Jest bardzo dobrym, Neurochirurgiem,polecam wszystkim którzy się do,mnie zwracają o pomoc, mnie również operował, dwu krotnie, i jest wszystko w porządku.