×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Witold Mazur

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Prywatna Poradnia Kardiologiczna i Kardiochirurgiczna)

 • Podwisłocze 22 a, 35-309, Rzeszów

 • Laszki, 37-543, Laszki

(Prywatna Poradnia Kardiologiczna i Kardiochirurgiczna)

 • Paderewskiego 14, 36-060, Głogów Małopolski
  • e-mail: nzoz@homed.pl
  • tel.: +48177176042 +48177411401

Informacje i kontakty

Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Krzysztof B
   W obecnych czasach kiedy ciężko skorzystać z normalnych usług lekarskich "twarzą w twarz", kapitalnym rozwiązaniem są wizyty on-line. Prosto, szybko, bez wychodzenia z domu i nieżaleznie od tego gdzie się znajdujemy. Ja właśnie skorzystałem z takiej opcji gdyż mieszkam w UK. Moja wizyta była wizytą video. Ty widzisz lekarza , on widzi Ciebie. Wszystko to gładko, bez żadnych zakłóceń. Pan doktor był bardzo punktualny, podczas wizyty starannie przeprowadził wywiad ze mną, wyjśnił mi w przystępnej formie możliwe powody moich dolegliwości, dalsze postepowanie diagnostyczne i ewentualne, stosowne leczenie. Nie czułem się poganiany czy przynaglany do kończenia wizyty (chociaż trwała niemal 30 min!). Pan doktor jest bardzo miłym, kontaktowym człowiekiem, cierpliwy, kulturalny, z poczuciem humoru, serdeczny, ale też rzeczowy. Wzbudzał duże zaufanie poziomem swojej wiedzy i umiejętnością wyjaśniania skomplikowanych kwestii medycznych. Plusem takiej wizyty jest również możliwość przesłania panu doktorowi wszelkich wyników badań czy też jakichś dodatkowych informacji, tak że w momecie wizyty pan doktor możebyć już dobrze zapoznany z naszą sytuacją i wynikami. Polecam wszystkim (nie tylko na czasy epidemii) taką formę kontaktu - nie zawsze przecież trzeba być osobiście. Świetne rozwiązanie zwłaszcza dla rodaków z zagranicy! Dziękuję panie doktorze....
  • Marcin
   Wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy, prawdziwy fachowiec. Szczerze polecam!
  • Marek Szyszko
   Wielkie podziękowania dla Pana Doktora Witolda Mazura. To nie tylko doskonały specjalista, ale i bardzo dobry człowiek. Zdiagnozował moją chorobę, zalecił zabieg, który zorganizował natychmiast - prawdopodobnie uratował mi życie. Zawsze uczynny, empatyczny, skrupulatny, rzeczowy, a przy tym pełen życia, pogodny i otwarty. Dziękuje Panie Doktorze.
  • AnnaM
   Pan dr Witold Mazur charakteryzuje się wieloma cennymi zaletami takimi jak: wiedza, profesjonalizm, merytoryczne rozmowy, uzasadnienie wyboru leku i metody leczenia, traktuje pacjenta indywidualnie wraz z jego odczuciami i dolegliwościami. Polecam wizytę u Pana Doktora.
  • Malarz
   Dr Witold to równy gość, przy którym człowiek czuje się swobodnie. Jestem pełen podziwu dla Jego zaangażowania i podejscia do ludzi. Pan dr trafnie i szybko zdiagnozował mój przypadek oraz wszystko dokładnie wytłumaczył. Dzięki Niemu jestem znów pełen energii i chęci do życia za co serdecznie dziękuję i z czystym sumieniem polecam. Gorąco pozdrawiam - Malarz z Bieszczad :-)
  • Paweł Hausner
   Po hospitalizacji w Szpitalu im. Świętej Rodziny mogę powiedzieć, że Doktor Witold Mazur jest oszlifowanym diamentem wśród lekarzy. To lekarz z powołania. Wykształcenie, doświadczenie, ogromna wiedza merytoryczna, indywidualne podejście do pacjenta, szeroko zakrojony wywiad, liczne rozmowy i przede wszystkim redukcja nadciśnienia z 200/140 do 120/70 skłania mnie do stwierdzenia: zdecydowanie polecam !
  • Alicja
   Dr. Mazur to lekarz z powołania . Nie traktuje pacjenta jak zło konieczne . Każdą nawet najmniejszą wątpliwość stara się wyjaśnić uspokoić i przede wszystkim nie zostawia z problemem . Leczy ale i szuka przyczyny złego stanu zdrowia niekoniecznie o podłożu kardiologicznym . Polecam wszystkim w 100 %
  • Pacjent
   Witam doktorze bardzo dziękuję za opiekę,leczenie i łatwy dostęp w komunikowaniu się z doktorem.Polecam wszystkim zmartwionym,zakłopotanym swoimi dolegliwościami,przeczytajcie poniższe opinie potwierdzam fachowość doktora i pełne zainteresowanie pacjentem dołączam się do pochlebnych słów o doktorze !
  • Teresa
   Migotanie przedsionków? Arytmia? polecam Doktora Mazura. Spotkanie w Rudnej przyniosło najlepsze efekty.Dziękuje z całego serca!
  • Stanisław P.
   Jestem Mega zadowolony z wizyty w HOMED Głogów Młp.,oraz postępów w leczeniu.
  • Marta pacjentka szpitala Św.Rodziny
   Zdecydowanie zgadzam się z pochlebnymi opiniami na temat doktora Mazura.W szpitalu po raz pierwszy miałam kontakt z doktorem na badaniu echo serca i jestem pod wrażeniem jego fachowości,wiedzy i doświadczenia. Doktor zadawał mi wiele pytań na temat moich dolegliwości i różnych zdarzeń z przeszłości, które mogły mieć wpływ na to jak się teraz czuję. Widać, że nie stawia diagnozy pochopnie ale zbiera jak najwięcej danych by się upewnić co dolega pacjentowi. Badanie trwało blisko godzinę i mam wrażenie, że nic nie zostało pominięte.Czułam, że jestem we właściwych rękach...dlatego pragnę przesłać podziękowania dla Pana Doktora za dar wspierania chorych ludzi w ciężkich chwilach ich życia.Gorąco polecam wszystkim zmartwionym i obciążonym chorobą to bardzo miły i pogodny człowiek co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane.
  • Małgorzata, pacjentka z Głogowa Młp.
   Serdecznie polecam Pana dr Witolda Mazura! Dokładny i wnikliwy lekarz z powołania. Nie pozostawi bez diagnozy i odpowiedniej pomocy! Przyjazna atmosfera podczas wizyty, dokładnie tłumaczy na czym może polegać problem. Dla tego lekarza pacjent to nie nr z karty... ale człowiek, któremu trzeba pomóc. Dziękuję za opiekę na najwyższym poziomie!
  • Darek, pacjent z Rzeszowa
   Kazdorazowo liczyc mozecie na wnikliwe zapoznanie sie z aktualnym stanem zdrowia, atmosfera wizyty sama w sobie przyczynia sie do polepszenia samopoczucia, lekarz na poziomie.Polecam I Dziekuje Doktorze za opieke.Pozdrawiam!
  • Stanislaw pacjent z Rzeszowa
   Trafiona diagnozy gratuluje Doktorze wyczucia!
  • Agnieszka Krawczyk
   Polecam. Lekarz z powolania ma czas dla pacjenta. Wyjasni wszystko dokladnie. W dzisiejszym swiecie malo jest dobrych lekarzy, a do tego znalezc medyka ktory jest jeszcze dobrym czlowiekiem to juz w ogole fenomen.....a jednak sa wyjatki w osobie dr. Mazura. Polecam z calego serca. Dzieki za wszystko Panie Doktorze.
  • Magdalena
   Opinie przedmówców, w pełni wyrażają moje zdanie o tak zacnym Człowieku - specjaliście światowej sławy. Dziękuję, Panie Doktorze. Życzę dużo dobrego zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych. Z poważaniem, Magdalena.
  • Haśka
   Dziękujemy Doktorze!Bardzo dobry lekarz kardiolog w szpitalu św.Rodziny w Rudnej.Doktor pasjonat dający chorym nadzieję, odrobinę normalności w życiu z chorobą, takt i ludzkie podejście do pacjenta!Bezcenna i unikalna, jak na polskie realia możliwość kontaktu z Panem Doktorem!
  • Pacjentka
   Lekarz godny polecenia,przyjazny i rzeczowy.Polecam
  • pocjentka
   Bardzo dobry specjalista z powolania
  • pacjentka
   Świetny lekarz, profesjonalista, ogromna wiedza, zaangażowanie. Dba o pacjenta
  • Pacjentka
   Bardzo fajny lekarz polecam .
  • Pacjent
   Świetny specjalista. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Oby więcej takich ludzi w naszej służbie zdrowia. Jak najbardziej polecam.
  • Pacjentka
   Bardzo kompetentny Lekarz. Ponadto profesjonalna obsługa pacjenta bez pośpiechu i rutyny. Szczerze polecam!
  • wdzięczny pacjent
   Ludzie lekarz z powołania!!!! trudno uwierzyć bo takich już nie ma.....Polecić możemy z czystym sumieniem świetny lekarz z ogromną wiedzą,doświadczeniem i zaangażowaniem dba o pacjęta a nie o własny portfel!!!