Lekarz Władysław Dacko

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Jana Pawła II 2, 57-320, Polanica-Zdrój
  • tel.: +48748621100
  • fax:+48748621102
  • e-mail: sekretariat@scm.pl 9901070@zoz.org.pl
  • www: http://www.scm.pl

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Wdzięczna córka pacjenta
   Dzięki pozostałym, tak wspaniałym opiniom, zaproponowałam ojcu, by udał się tym razem na konsultację do Pana Dacko, gdyż miał poważne problemy z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym. Ojciec był zaskoczony niezwykłym podejściem do pacjenta; cierpliwością, poświęceniem cennego czasu, szczegółowym i bardzo fachowym podejściem do schorzenia, jak i metody leczenia. Termin operacji to niespełna dwa miesiące od drugiej wizyty, po której zapadła decyzja, że to Pan Dacko zoperuje ojca. Mimo, iż z przyczyn zdrowotnych termin operacji musiał zostać przesunięty, nie było problemu. Został wyznaczony nowy termin. (Operacja na koszt NFZ) To Pan Dacko oddzwaniał do pacjenta, gdy nie mógł odebrać telefonu. Zawsze pomagał i doradzał ojcu przed operacją "na odległość", kiedy odstawić leki na rozrzedzenie krwi po zabiegu implantacji stentu i nie tylko. Ciężka 3 godzinna operacja w pełni udana. Po operacji Pan Dacko regularnie odwiedzał pacjentów kilka razy dziennie. Ojciec obecnie czuje się dobrze. Pisząc tą opinię, mam łzy w oczach. Dziękuję Panu za wszystko! Jest Pan wspaniałym CZŁOWIEKIEM!

Korzystając ze stron oraz aplikacji mobilnych Medycyny Praktycznej, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz zgodnie z polityką Medycyny Praktycznej dotyczącą plików cookies