Dr n. med. Wojciech Domaradzki

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Helmut Sejnowski
   Helmut Sejnowski Bogu niech dzięki za Pana dr n. med.Wojciecha Domaradzkiego oraz kierownicze sprawstwo Pana prof. Andrzeja Bochenka który mnie do niego skierował. Okazuje się, że data 20 lutego w moim życiu okazała się szczęśliwa: Pierwszy raz 54 lata temu kiedy Julia została moją żoną. Drugi to 20 luty 2019 w którym to dniu Pan dr Wojciech Domaradzki wykonał wraz z zespołem pod jego kierownictwem - reoperację zastawki po 20 miesiącach od poprzedniej operacji wykonanej w innej klinice. Słowa te piszę w lipcu po kilku badaniach usg serca które potwierdzają najwyższy kunszt wykonanej reoperacji. Potwierdzeniem powyższego jest powrót do normalnego życia. Serdeczne DZIĘKUJĘ
  • Stefan Makosz Rybnik.
   29 października 2018 r dr W. Domaradzki założył mi w sercu nową zastawkę aortalną. W czasie wizyty kontrolnej przed Świętami Bożego Narodzenia powiedział mi, że zastawka pracuje prawidłowo a serce bije mocno a ja czuję się coraz lepiej. Myślę, że to wszystko zasługa dr. Domaradzkiego. Jego chirurgicznego profesjonalizmu i umiejętności manualnych (opinie zasłyszane). Ponadto bardzo wysoko oceniam podejście dr Domaradzkiego do pacjentów. Jest bardzo serdeczny, empatyczny i wzbudza pełne zaufanie nie tylko jako lekarz. Dziękuję nie tylko za to co Pan zrobił dla mnie ale dziękuję również za to w jakim stylu to Pan Doktor zrobił. Niech Bóg ma Pana w swojej opiece. Niech Bóg Pana kocha.
  • Daria z rodziną
   Dziekujemy z całego serca Panu doktorowi Domaradzkiemu i całemu zespolowit za uratowanie życia Adriana. Trafił z ulicy do PASKu w Bielsku z rozwarstwieniem tętniaka aorty. Mimo praktycznie zerowych szans udało się go uratować. Prawdziwy cud. Dziękujemy
  • Rodzina Pana Jana
   Z całego serca dziękujemy Panu doktorowi Wojciechowi Domaradzkiemu za uratowanie życia naszego zarówno ojca, męża jak i dziadka. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za przeprowadzenie operacji, profesjonalną opiekę i wsparcie. Tacy ludzie jak Pan Doktor przywracają nadzieję na długie i szczęśliwe życie i na wiarę w bezinteresowne dobro i szczerą chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Trudno wyrazić słowami nasze wzruszenie i opisać ogromną radość, która ciągle jest możliwa do przeżywania w pełnym, rodzinnym gronie. SERDZECZNIE DZIĘKUJEMY!!!
  • Córka Irena Koznarska z mężem, dziećmi i wnukami
   Wielkie podziękowania dla Pana Dr n. med. Wojciech Domaradzki oraz całego zespołu, który przeprowadził operację na sercu Mojej Mamy Zofii Florczak. W piątym dniu po operacji czuje się bardzo mdobrze i jest szczęśliwa, radosna, że spotkała tak wspaniałych, dobrych i życzliwych łudzi kiedy była w ciężkiej chorobie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
  • Joanna Lis
   Dla mnie Pan doktor Domaradzki jest Bogiem. Mój mąż miał zawał (49 lat). Doktor wszczepiał mu bajpasy i tym samym dał mu drugie, nowe życie. Dziękuję z całego SERCA Panie Doktorze !!!!! Moja wdzięczność będzie wieczna. :)
  • Apoloniusz Faba
   Dr n.med. Wojciech Domaradzki Cztery lata temu, 26.03.2014r, przywrocil Pan moje serce do zycia. Czuje sie wspaniale, ciesze sie pelnia zycia. Dziekuje bardzo. Zycze duzo zdrowia.
  • Bolesław Ogórek
   Szanowny Panie doktorze. Jest Pan wspaniałym specjalistą.Fachowcem światowej marki. Pana śmiała decyzja o założeniu zastawki aortalnej mechanicznej z pewnością uratowała mi życie, a być może nie tylko mnie. Posiadałem gronkowca ( nie złocistego ). W sposób śmiały i przejrzysty przekonał mnie Pan o konieczności zmiany decyzji na "montaż " zastawki mechanicznej ,trudniejszej w obsłudze ,ale zapewniającej przetrwanie .Jeszcze raz serdecznie dziękuje L
Zobacz także
 • Ostre niedokrwienie jelit