×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Zbigniew Wolszczak

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Neurochirurg)

Informacje i kontakty

Inne informacje
Specjalista neurochirurg
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wiesława Stawiana
   Doktor Wolszczak i Doktor Podlewski to doktorzy o dobrym sercu opiekują się pacjentem,wiedzą co znaczy ból to lekarze z powołaniem od Boga życzę im Zdrowia i wytrwałości pozdrawiam ich bo dali mi życie
  • Jerzy Matuła
   Doktor Wolszczak to człowiek o wielkim zaangażowaniu w pracę. Profesjonalista jakich mało w tych czasach. Życzliwy i troskliwy dba o pacjenta. Zawsze znalazł czas aby dopytać o stan zdrowia. Dziękuję za to wszystko. Za udaną operację.
  • Paulina
   Cudotwórca! To określenie, które pierwsze przychodzi mi do głowy. Pan Doktor półtora roku temu, przeprowadził "u mnie" operację usunięcia krwiaka mózgu. Stan zagrażający życiu, delikatnie rzecz ujmując, nieciekawie (mogłam już nie mieć możliwości tu napisać, zresztą w sumie nigdzie...), a ja żyję! A Pan Doktor, to lekarz z powołania (rzadki przypadek), z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem, a przy tym wszystkim nie brakuje mu zawodowej i tak po prostu ludzkiej, empatii. Dziękuję! Z wyrazami szacunku, Paulina Kmiecik-Skrzypiec.
  • Wiesława Stawiana
   Lekarz Zbigniew Wolszczak jest wspaniałym człowiekiem który pomaga człowiekowi cierpiącemu operował mnie z Doktorem Sebastianem Podlewskim to najlepsi lekarze którzy opiekują się chorymi . Podziękowania dla nich aby Matka Boża miała ich w swojej opiece.
  • Kazimierz Głuch
   Lekarz Zbigniew Wolszczak jest kompetentnym i dobrym specjalistą. Jest życzliwy, uprzejmy i pomocny. Uratował mi głowę oraz kręgosłup. Polecam Go serdecznie!
  • Jola maliszewska
   Dr Wolszczak jest cudownym człowiekiem i najlepszym specjalistą jakiego znam,uratował mi zycie,bardzo dziękuję za operację gdyby nie doktor nie dałabym rady
  • Włodzimierz
   Doktor Zbigniew Wolszczak to najlepszy lekarz z którym przez moje życie się spotkałem.Zawsze miał dla mnie czas i wspierał w chorobie.Dziekuję Panie doktorze za wszystko.Polecam jako najlepszego neurochirurga.
  • Waldemar Adamczyk
   Dziękuję panu lekarzowi za dobrą opiekę medyczną i operację. Dobry fachowiec, życzliwy i pomocny. Z czystym sumieniem polecam każdemu pacjentowi.
  • Sławomir K.
   W styczniu DR WOLSZCZAK operował mi przepuklinę kręgosłupa. Przed operacją miałem porażenie obu kończyn dolnych. Lewa stopa całkowicie opadła. Po udanej operacji następnego dnia mimo zaczętego już przez Pana Doktora urlopu pojawił się na oddziale neurochirurgi, aby zobaczyć mój stan zdrowia. Dusza człowiek o wielkim sercu. W 100% pełen profesjonalizm. Wszyscy lekarze powinni czerpać przykład od Pana Doktora. W chwili obecnej poruszam się o własnych siłach. Doktor uratował mi nogi. Spokojnie bez żadnych obaw można powierzyć swoje zdrowie w złote ręce DOKTORA. Jeszcze raz wielkie podziękowania.
  • Mikulska
   Witam.Przyjechalam na pierwszą wizytę 80km.do Pana Doktora Wolszczak. Przemiły, zbadał, przekazał rzetelnie informacje. Miód na sercu.Bardzo polecam. Wszyscy lekarze powinni brać przykład od Doktora Wolszczak.Pozdrawiam.
  • Tomek L
   Wspaniały lekarz pełen profesjonalizm, mnóstwo zrozumienia i empatii. Polecam każdemu. Dziękuję Panie doktorze.
  • Sylwia Sztorc
   Pan doktor to człowiek o wielkim sercu. Najwspanialszy lekarz. Przesympatyczny, miły, profesjonalny, dbający o pacjenta. Polecam z całego serca. Panie doktorze bardzo dziękuję za poświęcony czas i udany zabieg. DZIĘKUJĘ za wszystko. Pozdrawiam i życzę zdrowia.
  • Pacjent Robert
   Bardzo dziękuję za opiekę, troskę, operacje i leczenie. Pan doktor to wspaniały, uczciwy człowiek i świetny fachowiec. Dokładnie przekazuje informacje o stanie pacjenta. Mnie bardzo pomógł polecam wszystkim. Nie ma absolutnie czego się obawiać.
  • Ewelina pana pacjentka
   Pan dr Zbigniew Wolszczak jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem , uczciwy ,kompetentny , który dba o dobro pacjenta nie tylko w trakcie samego leczenia . Godny polecenia , ciężko spotkać takiego lekarza z tak dobrym sercem . Panie doktorze dziękuję panu za OPIEKĘ,TROSKE OPERACJE I WSPANIALE SERCE
  • Małgorzata
   Pana Doktora cechuje niezwykła życzliwość dla wszystkich pacjentów.Nie ma absolutnie znaczenia,że pacjentem opiekuje się Jego kolega.Duża wiedza i chęć pomocy.Żeby wszyscy lekarze byli tacy sami,to dobrze działoby się w służbie zdrowia.Dziękuję!
  • Katarzyna
   Bardzo miły i komunikatywny lekarz. Chyba pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, gdzie czekam na badanie na korytarzu, a lekarz przechodząc pyta w czym może pomóc 🙂 oby więcej takich ludzi w służbie zdrowia! Pozdrawiam
  • Z
   Pan Wolszczak i pan Szydłowski wycięli mi guza mózgu, nawet krwiaka nie było po operacji. Po 12 godzinach sam siadłem i zjadłem śniadanie. Operacja trwała 3godziny. Bardzo wysoka kultura i kompetencja, szczegółowe wyjaśnienia odnośnie stanu zdrowia. Bardzo miła atmosfera na oddziale i na bloku operacyjnym. Zero stresu. Duże zaangażowanie całego personelu medyczno-pielegniarskiego oddzialu neurochirurgii Kielce.
  • Jerzy
   Bardzo polecam dr Wolszczaka. Kompetentny lekarz, opieka wzorowa i duża kultura. Na każdym etapie leczenia dostałem rzetelne informacje na temat swojego stanu. Bardzo dziękuję za pomoc.
  • Janina Rosi nska
   Tacy powinni być lekarze jak dr.Wolszczak.Uczciwy i kompetentny,życzliwy i po prostu ludzki.Wszystkim ,którzy potrzebują pomocy neurochirurgicznej serdecznie polecam.
  • K>K
   Spędziłam na oddziale neurochirurgii kilka tygodni i nikt się mną tak nie zajmował,jak właśnie dr Wolszczak (który nie był moim lekarzem prowadzący). Lekarz, który zawsze znajdzie czas aby porozmawiać z chorym i jego rodziną. Panie Doktorze , jest Pan wspaniały. Bardzo dziękuję za opiekę.
  • Agnieszka Włodarczyk
   Dziękuję panu doktorowi za postawienie na nogi. Wspaniały, troskliwy lekarz. Bardzo kompetentny. Nie miało znaczenia że nie leczyłam się u pana doktora wczesniej. Gorąco polecam i dziekuje za wszystko.
  • Adam
   Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Panie Doktorze, dziękuję za życzliwość, zrozumienie i troskę.
  • Piotr
   Dziekuje doktorze za udana operacje i opieke. Bardzo mily i dobry lekarz
  • pacjent
   Dziękujemy doktorowi za UDANY ZABIEG, POMOC, OPIEKĘ, TROSKĘ I SERCE, Świetny fachowiec - oby więcej takich osób w służbie zdrowia.