Lekarz Wiktor Czyżak

Specjalizacja

 • Chirurgia plastyczna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Anna Bojba
   Wielokrotna zet plastyka (cokolwiek to znaczy?!) Wspaniałe wykonanie,podejście do pacjenta, rzetelne informacje o przed i po.. Gorąco polecam.
  • Joanna W
   Plastyka brzucha po utracie 50 kg. Lekarz świetnie szyje, ciepły, rzetelny, dokładny, dający poczucie spokoju. Zajmuje się pacjentem od początku do końca. Bardzo zaangażowany. Wszystko tłumaczy, nie szczędząc czasu. Polecam go z całego serca. Cieszę się, że trafiłam właśnie w jego ręce! I bardzo mu dziękuję :)
  • Joanna
   Mimo iż zabieg chirurgiczny kojarzy się zazwyczaj z czymś mało przyjemnym, oddanie się w ręce Pana Doktora wiąże się tylko z zadowoleniem :). Potrafi uspokoić spanikowaną pacjentkę, jest dokładny, cierpliwie wszystko wyjaśnia. Dobry fachowiec!
  • M
   Jestem po leczeniu operacyjnym nosa (28.01.2015 r) tzn otwarta plastyka nosa- repozycja przegrody i osteotomia poczwórna.Jako dziecko doznałam wypadku w wyniku czego mój nos i przegroda skrzywił się. Miałam problemy z oddychaniem przez nos, teraz mój nos jest bardzo ładny a przegroda wyprostowana. Jestem bardzo zadowolona z opieki doktora, jest on osobą ciepłą, który wykonuje swój zawód z powołania. Troszczy się o o swoich pacjentów, ważny dla niego jest efekt i zadowolenie pacjentów. Bardzo dziękuję za wszystko. Polecam wszystkim tego lekarza.
Zobacz także
 • Przygotowanie do operacji według protokołu ERAS