Lekarz Aleksander Wojtyłko

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 601 559 161

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Ewa i Andrzej Dulscy.
   Kochany Panie dr Wojtyłko. W roku 1992 w szpitalu na ul Katowickiej operował Pan naszą córkę Kamilę. Była to przepuklina pachwinowa obustronna. Zoperował Pan to bardzo dobrze bez żadnych powikłan. Dziś córka ma 36 lat , a po operacji ani śladu. Pamiętam jak Pan przyjeżdzal do nas do domu po operacji zobaczyć jak córka sie czuje , czy wszystko jest z nia w porzadku. Tak bardzo jestesmy Panu wdzięczni, ze nie wiem już jak mam to wyrazic slowami. Jest Pan wspaniałym lekarzem i czlowiekiem. Dziekujemy za wyleczenie i opieke naszej corki i zyczymy dużo zdrowia i dalszych sukcesow zawodowych.
  • Beata Pachowska
   Drogi panie dokorze Wojtyłko .. Od naszego ostatniego spotkania minelo ok.28 lat .W 1993 roku trafilam na oddzial chirurgii dzieciecej ul. KATOWICKIEJ w Opolu. Mialam oparzenia 3 i 4 stonia i male szanse na przezycie. 70%powierzchni ciala uleglo poparzeniu wrzadkiem. W szpitalu przebywalam 3 miesiace,mialam liczne operacje i przeszczepy skory.Pamietam jak dzis jak pan Doktor podtrzymawal mnie na duchu nigdy o tym nie zapomne i pragnę z całgo serca podziekować za trud i wspaniałą opiekę..Dr E.Bogdanowicz był wtedy moim lekarzam prowadzącym ,pamietam rowniez Dr R. Popiolek ,Dr.Wąsik im rowniez jestem bardzo wdzieczna . Mam nadzieje ze nadarzy sie okazja i bede mogla osobiscie podziekowac to bylo zawsze moim marzeniem .Z ogromnnym szacunkiem pozdrawiam .
Zobacz także
 • Przygotowanie do operacji według protokołu ERAS
 • Wnętrostwo (niezstąpione jądro, brak jądra w mosznie)
 • Przepuklina pachwinowa u dzieci
 • Przepuklina pępkowa