×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Chirurg dziecięcy Krzysztof Przybylski

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Żeglarska 4D, 62-510, Konin

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
chirurgia małoinwazyjna, traumatologia dziecięca
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Kinga
   Widać, że Pan Krzysztof to lekarz z powołania. Przede wszystkim bardzo miły, sympatyczny, ma świetne podejście do młodych pacjentów. Zrobił mi bardzo dokładne usg brzucha, podczas gdy w szpitalu lekarz nie potrafił znaleźć nawet wyrostka, Pan Krzysztof znalazł go od razu. Nie spojrzał ani razu na zegarek, co oczywiście na plus, poza tym "nie jest od brania pieniędzy w gabinecie, tylko jest dla pacjentów" to również w moim odczuciu jest miłe, ponieważ płaci się po wizycie, po wyjściu, przy wyjściu na korytarzu. Z całego serca polecam i pozdrawiam Pana Krzysztofa Przybylskiego.
  • Mama Szymka
   Mama Szymka Chciałabym jeszcze raz podziękować Panu Doktorowi za udaną operację i opiekę wobec mojego dziecka! Jestem niezmiernie wdzięczna, wszystko nam Pan wytłumaczył, znalazł później czas na rozmowę! Mało jest takich lekarzy w naszym koninskim szpitalu. Jest Pan lekarzem z powołania - to widać :) ma Pan dużo cierpliwości, empatii a przede wszystkim podejście dla dzieci. Dziękuję raz jeszcze!
  • Mama Tobiasza☺
   Gorąco Polecam Pana Doktora.Miły sympatyczny z dużym podejściem do dzieci.Lekarz z powołania.Wszystko wytłumaczył wyjaśnił przede wszystkim uspokoił mnie oboje z synkiem wyszlismy zadowoleni z gabinetu.Bardzo dziękujemy..☺
  • Mama Jakuba Antasa
   Jeszcze raz pragnę podziękować za profesjonalnie wykonaną "robotę", bezinteresowną dobroć oraz szczerą empatię. Pan Krzysztof Przybylski to wspaniały lekarz z tzw. powołaniem. Polecam Go z całego serca :-)
  • Mama Weroniki Olejnik
   Gorące podziękowania i wytrwałość dla Pana Doktora, który wrócił z bloku operacyjnego za pomoc i doradzenie odnośnie skierowania. Chciałabym aby wszyscy lekarze w koninie mieli takie podejście i życzliwość dla swoich pacjentów.Więcej takich lekarzy.
  • Klaudia Bider
   Dziękuję za pełną opiekę... Jest Pan naprawdę bardzo dobrym lekarzem... :) Z poczuciem humoru i podejściem do pacjentów... Dziękuję również za cierpliwość, wyrozumiałość i troskę w tych trudnych dla mnie chwilach... Jeszcze raz dziękuję i gorąco Pozdrawiam :)
  • Mama Poli
   Dziękuję za empatię, uważność i cierpliwość. Życzyłabym sobie aby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów, szczególnie małych pacjentów, dla których wizyta u lekarza łączy się z dużym stresem.
  • wdzięczny pacjent
   Za Pana uprzejmość, otwartość, umiejętność obcowania z pacjentem i promieniujące od Pana ciepło serdeczne podziękowania
  • pacjentka
   Jest Pan wspaniałym lekarzem, oby takich więcej. Koledzy powinni brać z Pana przykład!
  • SEBASTIAN Z RODZICAMI
   Dziękujemy za poświęcony czas,uśmiech,spokój,poradę oraz za wyczerpujące objaśnienie problemu. Jest Pan wspaniałym lekarzem.