×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Lidia Grzywacz

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Madzia
   Super lekarz ma podejście do dzieci i do rodziców dziękuje polecam :))
  • Kasia
   Pani doktor zajmowała się synkiem na sorze. Przemiła, z empatia do dziecka, kulturalna i miła dla rodzica. Bardzo, bardzo jestem zadowolona, lekarz z sercem dla ludzi, a przede wszystkim dzieci :) dziękujemy, mama i Tymek!
  • Marek
   Super lekarz. Cudowne podejście do małego pacjenta jak i do rodziców. Podejście o jakim można tylko pomarzyć ze strony lekarza. Pomimo braku numerków wyraziła zgodę na przyjęcie naszego 4 letniego synka bez żadnych problemów. W trakcie wizyty pojawił się drugi młody lekarz, także super "gość". Usunięto sprawnie kleszcza i po bólu. Lekarze z innych oddziałów powinni brać z nich przykład, a wydaje się czasami, że są z "innej gliny" Pozdrawiamy Panią doktor. Tymek oczywiście też 😉🙂 21.06.2022
  • Mama Uli
   Mama Uli Bardzo serdecznie dziękuję za opiekę na Sor-e. Pani doktor bardzo interesowała się stanem zdrowia mojego dziecka. Po powrocie do domu telefonowała z pytaniem jak czuje się mała. Polecam Panią doktor..
  • Mama Igi
   Niesamowita Pani Doktor!! Anioł dla dzieci! Córcia ze złamaniem otwartym lewej rączki daleko od domu (my z Kielc) trafiła pod opiekę Pani Doktor, która od razu zareagowala, Zajęła się nami fantastycznie. Lekarz z empatia do sytuacji ludzi , załatwiła opiekę tak aby córka była operowana w Kielcach nie Radomiu, prawidłowo zabezpieczyła rączkę. Jestem jej dozgonnie wdzięczna a rodzicom Radomia zazdroszczę takiego lekarza!