×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Maciej Brzyszcz

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie specjalizacji z chirurgii dziecięcej

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Mama Amelki
   Pan Doktor jest bardzo milym i cierpliwym czlowiekiem. Z cudownym podejsciem do dziecka i rodzicow. Swoim opanowaniem i spokojem powoduje, ze rodzice natychmiast sie uspokajaja poniewaz wszystko dokladnie wytlumaczy. Bardzo dziekujemy za troske i zaangazowanie z Pana strony podczas styczniowego pobytu w szpitalu. Ja, jako mama czulam sie bezpiecznie widzac Pana osobe i wiedzialam, ze moje dziecko jest w jak najlepszych rekach.
  • Mama Juliana
   Dziękuje. Cudowny lekarz... To za mało... anioł. Nasza historia, to spotkania z lekarzami, którzy na pytania matki odpowiadali tylko pomrukami niezadowolenia a tu... uśmiech, wyczerpujaca odpowiedź nareszcie lekarz potraktował mnie, matkę jak człowieka nie intruza a dziecko jak podmiot nie jak przedmiot. Polecam, zachęcam DZIĘKUJĘ
  • Rodzice Bunia
   Pan Doktor Maciej Brzyszcz to człowiek o niesamowitej wiedzy medycznej, niespotykanym opanowaniu i cierpliwości ale przede wszystkim o fantastycznym podejściu do małego pacjenta i jeszcze lepszym do rodziców. Najważniejsze jednak - jest skuteczny w działaniu a podjęte leczenie trafne. Oby więcej takich Lekarzy wokół nas.
  • Rodzice Maksia
   Pan Doktor Maciej Brzyszcz bardzo miły , konkretny lekarz świetne podejście do dziecka . Polecam 😊
  • Rodzice Mikołaja
   W czerwcu 2017r Doktor Maciej Brzyszcz przeprowadził zabieg trepanacji czaszki oraz założenia drenażu zewnętrznego mojemu 8 tygodniowemu synkowi który w stanie krytycznym z wylewami srodmozgowymi z przebiciem dokomorowym oraz wodogłowiem pokrwotocznym trafił akurat na jego dyżur. Nie ma takich słów którymi moglibyśmy wyrazić swoją wdzięczność za profesjonalizm, chęć pomocy a przede wszystkim za serce jakie w tych trudnych chwilach nam okazał. Uratował zycie naszemu synkowi i nadal sprawuje kontrolę nad jego zdrowiem. Jest to lekarz któremu bez wahania i z pełnym zaufaniem powierzylabym życie swoich dzieci. Panie Doktorze- sukcesow nie musze zyczyc bo z takim sercem i wiedza one same przyjda wiec zycze duzo zdrowia, wytrwałości i tego by Pan nigdy nie zwątpił w to co robi.
  • Mama Jasia
   Pan Maciej Brzyszcz nie jest lekarzem jest po prostu aniołem! W sobotę 24.10.2015 musieliśmy jechać na izbę przyjęć a tam miłe zaskoczenie. Nie było pretensji że w ogóle przyjechaliśmy ( z Brzegu Dolnego do Trzebnicy ) ale profesjonalne podejście do dziecka. Mój synek ma 2,5 roku ale jeszcze nikt go tak nie zbadał jak Pan doktor. Zwracał się bezpośrednio do dziecka tonem jaki go uspokajał w ciągu sekundy, głaskał go i pocieszał że był dzielny a mój syn aż rósł do góry. Zlecił dodatkowe badania żeby mieć 100% pewności, czy wymaga antybiotykoterapii i na szczęście obyło się bez 3 serii antybiotyków od 22.09.2015. Polecam wszystkim dzieciom!! A Panu życzę zdrowia, dalszej chęci do pracy i takiego podejścia do dzieci jakiego my doświadczyliśmy!
  • Rodzice Olafa
   Dzisiaj, tj. 20.12.2014r. trafiliśmy na dyżur w trzebnickim szpitalu, gdzie lekarzem przyjmującym dzieci był pan Maciej Brzyszcz. Byłam bardzo zaskoczona tą wizytą w trzebnickim szpitalu, bo mieliśmy nie raz przykrość się tam pojawić w dni wolne od pracy... Pan doktor ZAJĄŁ się moim synem, zbadał Go bardzo dokładnie, bez pośpiechu(i bez zniechęcenia), wyjaśnił jakie ma podejrzenie, co mamy podać dziecku (napisał w bardzo szczegółowym opisie), jak my rodzice mamy reagować i w jaki sposób należy obserwować dziecko. Bez pretensji, że weszliśmy z mężem i synem, zwracał się do dziecka po imieniu, słuchał co dziecko mówi... Postępowanie takie ma bardzo duże znaczenie, po pierwsze dziecko nie było wystraszone, my jako rodzice otrzymaliśmy pełną diagnozę i nie musieliśmy się ani dopytywać, ani przepraszać za postawione pytanie, co niestety często zdarza. Dziękujemy panie doktorze, życząc tym samym wielu możliwości rozwoju zawodowego. Dyrektor Lubieniecki może czuć, że jego mali pacjenci będę bezpieczni.
Zobacz także
 • Przygotowanie do operacji według protokołu ERAS
 • Przepuklina pachwinowa u dzieci
 • Przepuklina pępkowa
 • Wnętrostwo (niezstąpione jądro, brak jądra w mosznie)