×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Marcin Sielski

Specjalizacja

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Justyna
   Polecam. Doktora. Miesiąc temu uratował mi życie Dosłownie. Gdzie 5 lekarzy nie wiedzieli co mi jest on mnie zoperowal i żyje 😊😊 dziękuję
  • Wdzięczna pacjentka
   Profesjonalny lekarz i pełen dobra człowiek. Krok po kroku tłumaczy szczegóły zabiegu. Odpowiada na każde pytanie i wątpliwości pacjenta. Dziękuję z całego panie Doktorze :)
  • Wdzięczni rodzice
   Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania oraz wyrazy najwyższego uznania dla dr Marcina Sielskiego za profesjonalnie przeprowadzony zabieg operacyjny w dniu 28.10.2013 r. naszej 12-letniej córce oraz opiekę pooperacyjną, aż do zakończenia leczenia. Dr Sielski w sposób bardzo rzeczowy przedstawił nam pełną informację o chorobie oraz planowanym zabiegu. Wysoka kultura osobista, słowność, punktualność oraz szacunek do pacjenta to cechy, które wyróżniają dr Sielskiego. Z całą pewnością dr Sielski to świetny specjalista i wspaniały człowiek. Z życzeniami sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Wdzięczna pacjentka oraz rodzice.