×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Marek Wolski

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Ewa W. z córką Julitą
   Wspaniały lekarz. Córka ze zdiagnozowaną achalazją przełyku trafiła pod opiekę Pana doktora 3 miesiące temu. Bardzo szeroka wiedza, dokładny wywiad i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu zabiegu wzbudziła moje zaufanie. Zabieg przebiegł bez żadnych powikłań. Córka czuje się bardzo dobrze, normalnie spożywa wszystkie pokarmy. Pan doktor po szybko nasilającej się chorobie i bardzo nieprzyjemnych objawach, przywrócił córce możliwość normalnego życia. Jest kompetentnym, uprzejmym lekarzem, tworzy bardzo przyjazną atmosferę, widać, że praca to pasja Pana doktora. Bardzo serdecznie polecam. Dziękuję, Panie Doktorze!
  • Mama Bartka
   Wspaniały człowiek , miły, serdeczny , kompetentny . Żałuję że w moim mieście nie ma takich lekarzy 😞 Dziękuję za pomoc panie doktorze 😍
  • Mama małego pacjenta Tymka
   Wspaniały lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Życzliwy, uprzejmy i zaangażowany w swoją pracę. Oby takich osób w służbie zdrowia było jak najwięcej.
  • Adam Kwiatkowski
   Super lekarz ,rzeczowy słucha pacjenta ,stara się pomóc,doradza..Mimo zmęczenia zawsze pogodny i żartobliwy.Dusza mnie człowiek.Kompetentny ,miły przyjazny.Bardzo polecam.Nikt się nie zawiedzie.Dziękuję.
  • Agnieszka W. i syn Franek 😊
   Wspaniały człowiek i lekarz. Mimo młodego wieku, zna bardzo dobrze swój fach. Osoba która ma "ludzkie" podejście do każdego rodzica,wytlumaczy i poradzi co i jak. Oby było jak najwięcej takich lekarzy. Dziękuję Panie Marku.
  • Janaszek
   Mikołaj dziękuję panu doktorowi za zabieg i wspaniałe zajęcie się nim
  • Rodzice Aleksa
   Najwspanialszy lekarz! Cierpliwie odpowiadal na kazde pytanie. Cudowny,dobry i godny polecenia i nasladowania. Pozdrawiamy serdecznie
  • Sylwia
   Super lekarz, kompetentny. Odpowiada na wszelkie wątpliwości rodziców, uśmiechnięty z podejściem do dzieci. Każdego traktuje indywidualnie. Polecam
  • Marysia
   Bardzo dobry i miły lekarz, z całego serca polecam, inni mogą brać z niego przyklad
  • Karolek
   Bardzo rzeczowy i dokladny lekarz. Nie traktuje pacjentow masowo, każdemu poswieci tyle czasu ile bedzie potrzeba, bardzo skrupulatny, odpowie na wszelkie pytania rodzicow i umiejetnie wszystko wyjaśni. Do tego usmiechniety i pelny empatii, oby wiecej takich lekarzy!