×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Piotr Jurczak

Specjalizacja

 • Audiologia i foniatria
 • Otorynolaryngologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Staszica 3, 38-400, Krosno
  • tel.: +48134320689

 • Kopalniana 17A, 38-400, Krosno
  • tel.: +48134322200

Informacje i kontakty

Inne informacje
Audiologia i foniatria - w trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Rodzic
   Pierwsza wizyta u p. Doktora (2018r) była prze zemnie odebrana na zimno. - małomówny wydający polecenia oschły Pan który nawet rodziców przestawiał w gabinecie i zwracał niepotrzebne uwagi. Jednak zastosowane leki pomogły w szybki sposób i w 100%. Dziecko nie chorowało przez następny rok. po 2 latach konieczność kolejnej wizyty, osobowość odmieniona o 360* uśmiechnięty, rozmowny, zajął dziecko żartem i rozmowa, przywitała się z dzieckiem aby zmniejszyć dystans, wytłumaczył skąd się wziął problem jak będzie wyglądało leczenie i kiedy nastąpi poprawa. Podane leki trafione w 100% poprawa widoczna już następnego dnia rano. Na każde zadane pytanie p. Doktor udzielił wyczerpującej odpowiedzi, bez patrzenia na zegarek i przyśpieszania wizyty. Podsumowując każdy czasem może mieć zły dzień, może wstać lewą nogą. ale moim zdaniem lepsza wizyta u dobrego specjalisty który ma zły dzień niż odwlekanie wizyty i męczenie dziecka. Lekarz Godny Polecenia.
  • IRENEUSZ
   Bardzo dobry specjalista, leczył i operował mojego syna. Profesjonalista pod każdym względem. Nie przyjmuje "podziękowań". Skuteczny w diagnozowaniu, pomimo wielu dodatkowych obowiązków związanych z funkcją dyrektora zawsze znajdzie czas dla pacjenta.