×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Piotr Siekanowicz

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Iwona M. Jelenia Gora
   Dr n. med. Piotr Siekanowicz. Dziekuje za pomoc w zdjeciu szwow z pepka mojego 3-letniego wnuka z Jeleniej Gory,niby nic ale lekarz w przychodni chirurgii dzieciecej nie podjal sie tego wyzwania. 3-Latek to jest czlowiek, ktory czuje i rozumie. Polecam Pana Doktora z czystym sercem i ulga. Bardzo dziekuje!
  • Rafał L.
   Doskonałe podejście do małego pacjenta już od samego wejścia do gabinetu rzuca uśmiech i jakis fajny tekst typu "kto to do Nas dzisiaj przyjechał", świetnie diagnozuje, uspokaja, wszystko, podkreślam wszystko jak na dłoni wytłumaczy prostym językiem, pomga zrozumieć dolegliwość, nie rzuca się w ciągu 5 sek z diagnozą, wszystko przemyśli, świetny lekarz i człowiek, pogodny, pogada.
  • Jola A. (w-5 ukryta)
   Witam, uważam,że jest cudownym lekarzem a co najważniejsze jeszcze lepszym człowiekiem. jeśli komuś ma to pomóc to dr Piotr Siekanowicz jest godnym polecenia lekarzem. Jola A. (w-5 ukryta)