×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Robert Kowalczyk

Specjalizacja

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Powstańców Wielkopolskich 72, 70-111, Szczecin
  • tel.: +489144661117 914661122
  • e-mail: sprze.k2@sci.pam.szczecin.pl

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Barbara Ostrowska
   W lutym 2018 r. byłam operowana przez dr Kowalczyka (rak języka). Wszystko przebiegło bez powikłań. Zabieg był bardzo trudny.Operowano 1/3 języka. Operacja trwała w sumie 13 godzin. Wszystko się udało, żyję i to jest najważniejsze. Dziękuję panie doktorze za uratowanie życia. Całym sercem mogę polecić doktora Kowalczyka jako cudownego lekarza z ogromną wiedzą lekarską Zabieg operacyjny przeprowadzony perfekcyjnie.Prawie nie widać, że miałam operację. Teraz tylko comiesięczna wizyta w poradni szczękowo-twarzowej.I jeszcze jedno: mówię może trochę niewyraźnie, ale mam wrażenie, że po jakimś czasie wszystko wróci do stanu przed operacją. Ćwiczenia u pani logopedy naprawdę bardzo dużo dają. Dziękuję panie doktorze za wspaniałą pracę jaką pan wykonuje ratując ludzkie życie oraz całemu zespołowi lekarskiemu za super opiekę nad pacjentami tak ciężko chorymi oraz pielęgniarkom za trudną pracę jaką wykonują każdego dnia. Pozdrawiam serdecznie.
  • Frankowska
   W dniach 13.01 do 16.01 2014 przebywałam na oddziale chirurgii szczękowo- twarzowej w Szczecinie . Przeszłam operację usunięcia ślinianki przyusznej. Pragnę podziękować za wspaniałą opiekę całemu zespołowi lekarskiemu , Paniom pielęgniarkom , a w szczególności dr Robertowi Kowalczykowi za wspaniale przeprowadzoną operację. Dziękuję. Z pozdrowieniami wdzięczna pacjętka Kazimiera Anna Frankowska ze Swinoujścia.