×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Stefan Sobaniec

Specjalizacja

 • Periodontologia
 • Stomatologia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(lekarz)

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
leczenie halitozy, leczenie paradontozy, ozonoterapia, terapia laserowa
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Basia Z.
   Do Pana Doktora Sobańca trafiłam ze złamaną szóstką, kierując się dobrymi opiniami. Po tym zdecydowałam się na wyleczenie pozostałych zębów właśnie tutaj i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, wyposażenie jest nowoczesne, a Pan Doktor udziela odpowiedzi na każde pytanie oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Leczenie jest dokładne i skuteczne. Gorąco polecam.
  • Dziękuję serdecznie F. Sadowska
   W gabinecie doktora Sobańca, usuwałam dwie górne ósemki. Stresowałam się niesamowicie... Pan Doktor zrobił to jednak bezboleśnie!! Sympatyczny, uśmiechnięty, fachowy lekarz. W gabinecie panuje miła atmosfera, nie odczuwa się nieprzyjemnych emocji. Polecam wszystkim Pana Stefana :)
  • Dziękuję BARDZO Katarzyna Makowska
   Wytłumaczył co z moją ósemką tak, że mogłem zrozumieć - jako pierwszy kazał od razu wykonać zdjęcie i sprawdził zdecydowanie więcej niż inny stomatolodzy dotychczas. Do tego profesjonalny i konkretny człowiek, polecam jak najbardziej.
  • Zadowolony z leczenia
   Trafiłem do Pana Doktora z polecenia, jak dużo osób bałem się tam pójść przez złe wspomnienia u innych dentystów. Jednak po miłej rozmowie z doktorem i opracowanym planie leczenia podjąłem się leczenia właśnie u Pana Doktora Sobańca. Nigdy w życiu nie miałem uczucia, że mogę się zrelaksować, a nawet usypiać jak stomatolog leczy moje zęby. Naprawdę serdecznie polecam i pozdrawiam PB.
  • Wiola Laskowska
   Pan dr Sobaniec bardzo miły, sympatyczny i kompetentny specjalista. Z szacunkiem podchodzi do pacjenta. Bardzo przepraszał za kilkunastominutowe opóźnienie spowodowane wcześniejszym zabiegiem. Już na pierwszej wizycie zaproponował całościowy plan leczenia. Do wyboru otrzymałam kilka opcji. Przedstawił wady i zalety każdego rozwiązania. To była moja pierwsza wizyta w tym profesjonalnie urządzonym gabinecie. Polecam.
  • Polecam i dziękuję A. W.
   Od 15 lat moje zęby były leczone tylko przez jednego stomatologa, (mam problemy z zaufaniem), postanowiłem zaryzykować zmianę i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Dr Stefan zdobył moje zaufanie przez profesjonalne podejście, standard sprzętu jakim dysponuje i ogólnie jest bardzo miłym człowiekiem a to dużo znaczy przy leczeniu zębów co nie należy do przyjemności. Co mi się spodobało najbardziej: diagnoza i potem omówienie planu, co robić i jak, podczas samego zabiegu byłem informowany na przód co się dzieje, co robi. Polecam z czystym sumieniem.
  • Dziękuję serdecznie i pozdrawiam Celina
   Pan Doktor powoli, lecz systematycznie odczarowuje moje negatywne emocje związane z wizytą u stomatologa. Jestem już po 3 wizytach i każda z nich odbyła się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Bardzo doceniam to, że na bieżąco jestem informowana co dokładnie się dzieje, np. że zaraz może coś zaboleć, albo będę czuła dyskomfort związany z drętwieniem po znieczuleniu. Jestem też pod wrażeniem, że wyrywanie ósemki, którym wszyscy straszą, trwało maksymalnie 3minuty i było całkowicie bezbolesne (zarówno w trakcie, jak i po zabiegu). Ogólnie rzecz biorąc - polecam wszystkim i sama zamierzam korzystać nadal z usług tego stomatologa. :)
  • Pozdrawiam M. Cz.
   Doktor Stefan Sobaniec jest absolutnym profesjonalistą! Podoba mi się spokojna pewność siebie i zaangażowanie w problem z którym się przychodzi. Dokładnie tłumaczy. Wskazuje kilka rozwiązań i pozostawia wybór pacjentowi. Rzetelnie i indywidualnie podchodzi do pacjenta. Siedząc na fotelu dentystycznym u Doktora Stefana wiem, że jestem dobrych rękach. Ps. Dodam, że pracujące z Doktorem, Panie asystentki są bardzo delikatne, miłe i kulturalne.)
  • Serdecznie dziękuję K. Kozłowski
   Doktor Stefan Sobaniec to dentysta z powołania. Zawsze profesjonalne podejście do pacjenta, dokładne wyjaśnienie problemu i pewność podczas przeprowadzania zabiegu dały mi duży komfort, chociaż bardzo się boję wizyt u stomatologa. Pan Stefan Sobaniec wzbudza zaufanie i doskonale zna się na swoim fachu. Polecam wizytę u tego dentysty wszystkim tym, którzy szukają dobrego dentysty, a dotąd nie mieli szczęścia w poszukiwaniach.
  • Rafał
   Doktor Stefan Sobaniec to dentysta z powołania. Zawsze profesjonalne podejście do pacjenta, dokładne wyjaśnienie problemu i pewność podczas przeprowadzania zabiegu dały mi duży komfort, chociaż bardzo się boję wizyt u stomatologa. Pan Stefan Sobaniec wzbudza zaufanie i doskonale zna się na swoim fachu. Polecam wizytę u tego dentysty wszystkim tym, którzy szukają dobrego dentysty, a dotąd nie mieli szczęścia w poszukiwaniach.
  • Emilia Malinowska
   Pan Stefan Sobaniec jest najlepszym lekarzem dentystą, z pośród wszystkich moich dotychczasowych dentystów. Jest to godny polecenia specjalista. Poza tym atmosfera panująca w gabinecie jest zdecydowanie na plus.
  • Izyda B.
   Leczę się u Pana Doktora od 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Lekarz z powołania pełen profesjonalizmu, dokładny i bardzo miły. Potrafi trafnie zdiagnozować problem krwawiących dziąseł i odpowiednio dobrać sposób leczenia. Zakładanie koron, leczenie kanałowe, skaling odbywa się bez pośpiechu i zbędnego stresu. Pan Doktor sprawił, że dziś cieszę się pięknym uśmiechem a moje ząbki mają się bardzo dobrze. Szczerze polecam.