×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Witold Olański

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca
 • Medycyna ratunkowa

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Justyna Siebiesiewicz
   W 2001trafiłam w ręce Pana dr. Miałam wielkie szczęście długie leczenie wiele zabiegów przeszczepu skóry. Ale na tym oddziale czułam się jak w domu. Zyje, chodzę. Żałuję że moja córeczka leżąc tam w 2013 r nie trafiła na dr. Olanskiego może by była teraz z nami. Będę Pana wspominała do końca życia i Panie pielęgniarki Mirke i Małgosie.pozdrawiam serdecznie
  • Monika( Pług) Kruczkowska z Bielska Podlaskiego
   Wspaniały lekarz z powołania. Zrobił mi kiedyś zabieg palca dużego u stopy. Miałam z 16 lat. Obecnie 34 lata. Kiedyś w szkole dziewczynka ciężkiej wagi naskoczyła mi na stopę, a młodzież też robiła tzw.święcenie nowych butow i tak wyrosła kość pod paznokciem, był zastrzał. Niesamowity ból. Brzydki wygląd palca, paznokcia. Niesamowity wstyd latem przed ludźmi, że mam brzydki palec. Doktor sprawił, że dziś mogę chodzić w pantoflach i cieszyć się ładnym wyglądem palca :). Bardzo troskliwy lekarz, porządny, z powołania,pełniący swoje obowiązki należycie. Polecam Pana Doktora. Wspaniały chirurg dziecięcy :) Pozdrawiam. Ps. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za poradę dot.badań do rekonstrukcji stawu kolanowego. Porady bardzo się przydały.