×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Centrum Medyczne Olimedica Aleksander Żmudziński

Specjalizacja

 • Medycyna estetyczna
 • Otorynolaryngologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 793138757
 • telefon: 913078029

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Aga M.
   Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście. Badanie przebiegło spokojnie. Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Po badaniu omówił szczegółowo przebieg zabiegu, pokazywał zdjęcia, tłumaczył. Dla mnie jako matki jest to bardzo ważne. Zabieg przebiegł pomyślnie. Po zabiegu doktor czuwał i sprawdzał co chwilę czy wszystko w porządku. Zaskoczyła mnie również dbałość personelu Olimedica o bezpieczeństwo pacjentów - dezynfekcja długopisów, krzeseł, klamek między pacjentami. Miła atmosfera. Przyjazne miejsce dla dużych i małych pacjentów. Bardzo polecam!
  • Majka Rzepecka
   Pan doktor ma profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Na wszystkie zadawane pytania odpowiada wyczerpująco i nigdy nie zostawia pacjenta w niewiedzy. Wyśmienity specjalista, a dodatkowo personel w klinice Olimedica personel wita każdego z uśmiechem na twarzy, co stwarza świetną atmosferę. Zawsze wracam do doktora bo wiem, że jestem pod fachową opieką. Polecam serdecznie!!!
  • Marta Krupa
   Trafiłam do Pana doktora z polecenia wielu znajomych i faktycznie cała wizyta przebiegła profesjonalnie i co najważniejsze- skutecznie! Całe badanie przebiegło zwinnie i bezboleśnie. Następnie konsultacja i pełny opis był bardzo szczegółowy. Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana doktora i również mogę gorąco polecić!
  • Gajdamowicz
   Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. Czułam, że zajmuje się mną specjalista, wszystko dokładnie tłumaczył. Polecam !!!
  • Wojciecc
   Jestem bardzo zadowolony z pomocy doktora, długo szukałem specjalisty. Doktor ma wiedzę, miłe usposobienie i sprzęt najwyższej klasy
  • joanna
   Trzeba mieć wielkie szczęście, trafiając do takiego lekarza. Rzetelny, konkretny, mający rozległą wiedzę w zakresie swojej specjalizacji - co skutkuje postawieniem trafnej diagnozy i ukierunkowaniem dalszego leczenia.Człowiek bardzo elokwentny o wysokim stopniu empatii. Szczerze polecam wizytę! Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Żmudzińskiego.
  • Marta
   Lekarz z powołania - zdecydowanie polecam! Ja trafiłam z podejrzeniem nagłej głuchoty. Lekarz wysłuchał, polecił odpowiednie badania, przypisał odpowiednie leki - m.in. sterydy (których się bałam, ale lekarz na spokojnie rozwiał wątpliwości) i po kilku miesiącach leczenia - słuch wrócił :)
  • Asia
   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego Pana - lekarz z powołania. Podpisuję się pod tymi pozytywnymi wypowiedziami. Już od dawna mam problemy z zatokami i w końcu ktoś naprawdę mi pomógł - przepisał mi dobre leki i rzeczowo wszystko objaśnił. Odpowiadał wyczerpująco na moje pytania i wątpliwości. Przynajmniej wiem za co zapłaciłam, a nie jak wcześniej byłam u lekarza pracującego w Medicusie, który był bardzo niemiły i niedelikatny, a w dodatku przepisał leki, które nic nie dały. Polecam dr Żmudzińskiego również jako doktora medycyny estetycznej.