×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Anna Dziendziel

Specjalizacja

 • Alergologia
 • Otorynolaryngologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Ruciana 57, 43-300, Bielsko-Biała

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Emil M.
   Polecam Panią Doktor Dziendziel. Skutecznie przeprowadziła mnie przez odczulanie i po trzech latach terapii nie mam problemów z alergią w okresie pylenia wiosną. Pani Doktor słucha potrzeb pacjenta i skutecznie dobiera leczenie.
  • Grzegorz A
   Grzegorz A .W ubiegłym roku pani doktor Anna Dziendziel przeprowadziła u mnie zabieg korekty przegrody nosowej . Efektem zabiegu jest zdecydowana poprawa oddychania i dzięki temu spokojny sen. Przez całe leczenie byłem otoczony profesjonalną opieką , życzliwością i troską .Jestem pod stałą opieką pani doktor i cenię ją za profesjonalizm i sympatyczne podejście do pacjenta.
  • D.M.
   W październiku 2023 Pani Doktor przeprowadziła u mnie zabieg septoplastyki oraz endoskopowego leczenia zatok. Zdecydowanie poprawiła mi się drożność nosa, w końcu nie mam zatkanego nosa. Coś pięknego:) Pani Doktor serdecznie dziękuję za życzliwość, troskę i pełen profesjonalizm! D.M.
  • Pietraszko
   Miałem zabieg polip 4 sierpnia 2023. Po miesiacu wracam do pełnej sprawności. Polecam Panią doktor Annę Dziędziel.
  • Przemek Godawa
   23.6.2023 Miałem operacje przewlekłego zapalenia zatok i skrzywienia przegrody nosa. Przestała boleć mnie glowa ,oddycha sie o wiele lepiej i nie chrapie . Bardzo ale to bardzo pani dziękuje
  • Magdalena
   Jestem pacjentka Pani Doktor od roku. Mam alergię na roztocza,spędziłam wiele czasu na wizytach u laryngologów,którzy nie mogli znalezc przyczyny moich nieustannych infekcji. W końcu,kiedy stwierdzono u mnie początki astmy,trafiłam do Pani Doktor Dziendziel. Od razu zostałam skierowana na testy i po stwierdzeniu rozwiniętej alergii na roztocza rozpoczęłam odczulanie. Już po kilku miesiącach zobaczyłam efekty. Nie choruje na infekcje górnych dróg oddechowych od ponad pół roku. Nie sądziłam,ze efekty będą aż tak widoczne. Bardzo doceniam również Panią Doktor za jej życzliwość i uśmiech,jest wspaniałym lekarzem.
  • Teresa
   2 lata temu przeszlam zabieg w szpitalu wojewodzkim u Pani dr ;jestem pod stala opieka. Skonczyly sie moje klopoty z przewleklymi katarami odzyskalam wech.Polecam bardzo dobrego lekarza ,az milo przyjsc do niej na wizyte.Dziekuje Pani dr.
  • Halina i Stanisław
   Pani Doktor jest fachowcem w swojej specjalizacji. Od pierwszej wizyty w gabinecie wykazała się niespotykaną empatią i otwartością. Szybko zaproponowała trafne leczenie i otoczyła pacjenta należytą troską.
  • E.K.
   Trafiłam do Pani doktor w trakcie pandemii,po 1,5 roku odczulania w końcu nie boje się wiosny, alergia zniknęła! Pani doktor interesuje się pacjentem,jest wnikliwa, polecam w 100 %!
  • Krzysztof Topolski
   Serdecznie dziękuję Pani Doktor za skuteczne leczenie poprzez odczulanie. Moje zdrowie zmieniło się diametralnie na lepsze. Jestem przykładem powrotu do normalnego funkcjonowania w trudnym okresie dla alergika . Gorąco polecam leczenie u Pani Doktor . Skuteczność gwarantowana. 🙂
  • Koźlik Wanda
   Dziękuję za długoletnią już opiekę medyczną. Zawsze pani doktor uśmiechnięta, życzliwa i profesjonalna. Jestem po operacji polip już od 7 lat, operacja wykonana przez panią doktor. Byłam bardzo dobrze zaopiekowana i do teraz wdzięczna jestem za opiekę i leczenie. Dziękuję 😊
  • Aleksandra
   Dziękuję Pani Doktor za wspaniałą opiekę medyczną podczas pobytu w Szpitalu Wojewódzkim, za ogromną wiedzę, kompetencje, za precyzyjne wykonanie zabiegu laryngologicznego na zatoki, za empatię . Z całego serca polecam Panią Doktor. Aleksandra
  • Stanisław z.
   Świetny fachowiec,bardzo miła pani doktor,szybka i trafna diagnoza. .Polecam gorąco.Wdzięczny pacjent.
  • Jacek Zoń
   Potwierdzam pozytywne opinie o Pani Doktor. Bardzo dobry specjalista, który dzięki swoim umiejętnością wykrył u mnie nowotwór - gdzie inni nie umieli się tego dopatrzeć. Po prostu 100% profesjonalizm. Dodatkowo wraz z umiejętnościami zawodowymi idą w parze pozytywne cechy, między ludzkie Pani Doktor, czyli życzliwość, empatia, zawsze mająca czas dla potrzebującego człowieka. Z całego serca polecam
  • J.B
   Polecam panią doktor.Po zabiegu usunięcia polipów przestałem się dusić czuję się świetnie . Dziękuję J.B
  • BS
   Dziękuję za usunięcie guza wszystko super
  • Beata P.
   Wspaniała Pani Doktor. Od dłuższego czasu nie mogliśmy uzyskać pomocy dla naszej córki, mimo wielu wizyt u różnych specjalistów. Pani Doktor w trakcie pierwszej wizyty postawiła trafną diagnozę, dzięki której córka czuje się bardzo dobrze. Dawno nie spotkaliśmy lekarza, z takim doświadczeniem, ale przede wszystkim życzliwością i empatią. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor "wszystkim potrzebującym".
  • Aga
   POLECAM wizyty u Pani Doktor. Dawno nie spotkałam tak dociekliwego lekarza. Nie wypuści Cię z gabinetu dopóki nie sprawdzi wszelkich możliwości, które ma w danym momencie. Rozmawia z pacjentem, tłumaczy i zależy jej na tym aby leczyć a nie jak inni, u których byłam - zaliczyć wizytę, zgarnąć przysłowiową "stówkę" i przyjdź znowu. Widać, ze Pani doktor robi to, co lubi - oby takich więcej.
  • A Dwornik
   Bardzo dziękuję Pani Doktor. Zabieg udany, czuję się bardzo dobrze. Mam nadzieję że schorzenie nie wróci.
  • Adam Baron
   Mam szczęście być pacjentem Pani dr Anny Dziendziel. Jest nie tylko bardzo dobrym laryngologiem i alergologiem, ale również wspaniałym i życzliwym człowiekiem. Wszystkim chorym życzę, aby byli leczeni przez tak mądrych, kompetentnych a jednocześnie empatycznych lekarzy.
  • Albina Fodczuk
   Miałam szczęście, kiedy zapisywałam się w Szpitalu Wojewódzkim do Przychodni Laryngologicznej, wówczas dostałam się do pani doktor Anny Dziendziel. Do tej pory jestem pod jej opieka.Pani Doktor jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem ale nadzwyczajnym, wyrozumiałym człowiekiem, który ma serdeczne podejście do pacjenta- miła, cierpliwa, umiejaca wszystko wyjaśnić. Przekonałam się o tym będac na Laryngologii przez 15 dni (we Wrześniu) -operacja ślinianki. Takiego lekarza życzę każdemu pacjentowi
  • Lucyna Baranowska
   Doskonały lekarz !! Wspaniały dobry człowiek ! Leczę się u Pani doktor kilka lat .To lekarz z powołania zawsze wysłucha i pomoże nigdy nie odmówi pomocy. .
  • Jan Bąk
   Mam szczęście być pacjentem Pani Doktor Dziendziel. To wspaniała specjalistka a przy tym otwarta i zaangażowana osoba. Bardzo mi pomogła, za co jestem jej niezmiernie wdzięczny. Diagnoza i proces leczenia były szczegółowo dobrane do mojej przypadłości. Dzięki niej dużo lepiej oddycham. Serdecznie polecam Panią Doktor.
  • Genowefa Ł.
   Polecam Panią doktor n. med. Annę Dziendziel. Panią doktor cechuje niezwykle empatyczne podejście do pacjenta. Podczas wizyty Pani Doktor udziela cierpliwie wszystkich wyjaśnień odnośnie przyczyn stanu zdrowia oraz trafnie dobiera sposób leczenia. Dziękuję za przeprowadzony zabieg usunięcia polipów w nosie. Czułam się fachowo zaopiekowana pomimo wielu trudności na etapie kwalifikacji do zabiegu. Składam serdeczne podziękowania i życzę wszystkiego najlepszego w pracy zawodowej i w życiu prywatnym.
  • Szf
   Pani Anna to jedyny tak kompetentny lekarz z zakresu laryngologii oraz alergologii w Bielsku-Białej. Dziękuję za wsparcie
  • Andrzej Sala
   Od dłuższego czasu jestem pacjentem Pani dr Anny Dziendziel. Chciałem na niniejszej platformie internetowej bardzo podziękować za wspaniałą opiekę i wyjątkowo uprzejme podejście do pacjenta. Pani doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania potrafiącym zrozumieć problemy pacjenta i wyjść im na przeciw. Ze swej strony życzę Pani Doktor dużo wytrwałości i dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
  • Jakub Cz.
   Pięknie dziękuję Pani dr Annie Dziendziel, za fachowo przeprowadzony u mnie zabieg septoplastyki nosa, dzięki któremu w końcu mogę powiedzieć, że wiem co to znaczy porządnie oddychać. Jeżeli chodzi o samą Pani doktor - bardzo miła, empatyczna i uśmiechnięta osoba, wspaniała profesjonalistka w swej dziedzinie. Ogólnie serdecznie polecam każdemu. Jeszcze raz dziękuję!!!
  • Gabriela M.
   Od dłuższego czasu doskwierała mi uciążliwa chrypka, która stale się pogłębiała. Szukałam pomocy u różnych specjalistów z dziedziny laryngologii i trafiłam w ręce dr Anny Dziendziel. Pani Doktor jest niezwykle miłą I sympatyczną osobą. Od pierwszego momentu wzbudziła we mnie ogromne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Jest lekarzem niesamowicie kompetentnym. Natychmiast postawiła wstępną diagnozę - polip krtani i zadecydowała o jego usunięciu. Być moze nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż mimo sytuacji związanej z Covid 19, która niestety utrudniała mi wcześniejsze pozbycie się tego problemu, Pani Doktor była bardzo skuteczna i poradziła sobie fantastycznie. Aktualnie jestem trzy tygodnie po zabiegu, który był wykonywany w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej właśnie przez dr Annę Dziendziel. Nie muszę mówić jak bardzo sie go obawiałam, zwłaszcza, że byłam świadoma ewentualnych powikłań. Przed zabiegiem rozmowa z Panią Doktor uspokoiła mnie I pozytywnie wpłynęła na moją psychikę. Dr Dziendziel dokładnie wytłumaczyła mi kolejne etapy przebiegu zabiegu. Jest to Wybitny Lekarz, specjalista laryngolog. Dziękuję Pani Doktor z całego serca, za tą interwencję chirurgiczną, tak skuteczną i bez powikłań. To właśnie Pani sprawiła, że mogę cieszyć się moim "nowym/starym" głosem, ktory mnie fascynuje i daje mi wiele radości. 🙂 Dr Anna Dziendziel to wspanialy lekarz - polecam wszystkim, którzy mają zdrowotny problem z dziedziny laryngologii bądź alergologii. Pozdrawiam serdecznie Gabriela M.
  • Barbara Knapik
   Pani dr n. med.Anna Dziendziel posiada głęboką wiedzę oraz doświadczenie z dziedziny otolaryngologii i alergologii.Jest czuła na ludzkje cierpienie i opiekuńcza.Już w trakcie pierwszej wizyty trafnie zdiagnozowała moją skomplikowaną przypadłość i zastosowała skuteczne leczenie.Serdecznie Ją polecam cierpiącym na w/w dolegliwości.
  • Elżbieta Kołodziejczyk
   Bardzo Dziękuję Pani dr Annie Dziiendziel za trafnie postawioą diagnozę wystarczyły tylko 3wizyty u niej gdzie w wcześniej leczyłam się 9miesięcy u dwóch lekarzy w Kętach i ŻADEN MI NIE POMÓGŁ odpowiedni lekarz na odpowiednim stanowisku kompetętny bardzo miła służy pomocąi poradą BARDZO POLECAM. PANIĄ DOKTOR IJESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ
  • pacjent.FLIG STANISLAW.
   dziekuje serdecznie pani doktor laryngolog ANNIE DZIENDZIEL za zabieg przegrody nosowej co przywrucilo mi normalne glebokie zdrowe oddychanie nosem.SERDECZNIE DZIEKUJE.POLECAM .BARDZO MILA PANI DOKTOR.
Zobacz także
 • Stany przedrakowe krtani
 • Przewlekłe zanikowe zapalenie krtani
 • Zapalenie błędnika
 • Ostre i przewlekłe zapalenie gardła
 • Ropniak podtwardówkowy
 • Urazy mechaniczne przewodu słuchowego
 • Subiektywne badania słuchu
 • Choroba posurowicza
 • Kontrowersje wokół spożycia mleka krowiego i jego przetworów
 • Zapalenie zatok przynosowych
 • Angina
 • Alergiczne zapalenie spojówek
 • Alergia na leki u dzieci
 • Próby prowokacyjne
 • Nieżyt nosa
 • Nowotwory złośliwe gardła (rak gardła)
 • Alergie skórne - testy
 • Nowotwory ucha wewnętrznego i piramidy kości skroniowej
 • Wstrząs anafilaktyczny (anafilaksja)
 • Niezłośliwy nowotwór krtani