×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Danuta Gąsior-Perczak

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Endokrynologia
 • Specjalista medycyny nuklearnej

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • krystyna
   Jestem pacjentką PANI Dr. GĄSIOR DANUTY od 8 lat i gorąco wdzięczna za wyciągnięcie mnie z krytycznej choroby jaką przeszłam ,jest bardzo wyrozumiała do swoich pacjentów delikatna w rozmowie pragnąca pomóc każdemu, i nie myślę zmieniać dopóki będę żyć na innego lekarza szczerze z serca mogę polecić każdemu kto chciałby stanąć na własnych nogach wiadomo, że trzeba zastosować się do wszystkich wskazówek ,które daje lekarz- cóż chciałoby się wnieś całą kwiaciarnię za dobroć jaką wyczuwa się u PANI DR. GĄSIOR w stosunku do pacjenta wyleczeniu z choroby więcej powinno być takich lekarzy.
  • krystyna
   pragnę podziękować PANI Dr. GĄSIOR za przywrócenie mi zdrowia gdzie stan mój by l beznadziejny dzięki właśnie lekarzowi Dr. GĄSIOR funkcjonuję normalnie jestem pełnią życia i całym SERCEM JAK TYLKO POTRAFIĘ.kochana PANI Dr i polecam p.Dr. każdemu DZIĘKUJĘ jest także bardzo sympatyczną lekarką