×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Dariusz Karbarz

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Mirosław Kuna
   Bardzo dobry lekarz polecam z czystym i zdrowym sercem
  • Tadeusz Kliszcz
   Serdecznie dziękuję za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie zabiegu ablacji serca. Dr Karbarz jest świetnym lekarzem o złotych, precyzyjnych rękach z fantastycznym podejściem i dużą empatią do pacjenta. Życzliwe i empatyczne podejście sprawia, że początkowy stres szybko ustępuje. Świetny lekarz i człowiek rzeczowy, konkretny i super specjalista kochający ludzi i swoją pracę. Bardzo serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.
  • Piotr Koperdowski
   Bardzo profesjonalny, doskonala wiedza. Personalne,pelne zaangazowania podejcie pana doktora Karbarza do pacjenta pozwalilo mu na przejscie ogromnie trudnego kryzysu. Bardzo dobry zespol , doskonaly lekarz. Dziekuje za ocalenie zycia mojego ojca.
  • Edward Gałka
   Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Otwarty na pacjenta, rzeczowo wyjaśniający sposób leczenia i jego konsekwencje a przede wszystkim otaczający zestresowanego pacjenta niezwykłą empatią. Podczas wykonywania ablacji bardzo skoncentrowany i wyczulony na reakcję chorego. Panie doktorze bardzo serdecznie dziękuję i wierzę w końcowy sukces. Życzę wszystkiego najlepszego
  • D😀
   Doktor Karbarz hmmm nie znam lepszego lekarza. Gdy miałam stres przed Ablacja szybko rozwiał moje obawy z żartem podszedł do sytuacji i moich obaw. Nawet na stół w sali zabiegu wchodziłam z uśmiechem i schodziłam to znaczy już nie o własnych siłach ale też z uśmiechem 😍 . W trakcie zabiegu była ekipa na luzie A przed zabiegiem na pierwszej wizycie szybko i zrozumiale wytłumaczył co się dzieje z moim sercem i co to jest ablacja . Doktorze Dziękuję 😍
  • Stanislaw Partyka
   Bardzo dobry lekarz mnie pomogl i na dzien dzisiejszy nie ma lekarza do ktorego mialbym wieksze zaufanie.Dariusz Karbarz to lekarz z ktorym mozna porozmawiac o klopotach zdrowotnych jak z dobrym kolega .Moge go polecic z czystym sumieniem.
  • Paweł Farbiś
   Rozmowa z lekarzem o trudnych tematach dotyczących stanu zdrowia pacjenta , może być dla niego bezstresowną. Trudne i zawiłe zagadnienia , moga być przedstawione w sposób prosty i zrozumiały. Można odczuć prawdziwą chęć pomocy lekarza pomimo hierarchii. Powiem krótko , Dariusz Karbarz, lekarz jakich mało. Dziękuję doktorze. W Pana ręce powierzam swoje dalsze leczenie.
  • Romualda Monik
   Dowcipnie, bezstresowo, fachowo. Cóż więcej można powiedzieć? Bardzo, bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego .-----------
  • kowaniak zbigniew
   Dobry lekarz -dowcipny-dużo żartuje,czujesz się jak z kolegą nie wywyrzsza się.młody dobrze rokujacy lekarz który chciał mi wszczepic stymulator a 3 lata już jestem bez wszczepienia i jest ok.
  • K :)
   Najlepszy lekarz na swiecie! Ujal me serce ;) mily dowcipny lekarz idealny ;)