×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Ewa Kaliszuk-Kamińska

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Reumatologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 669636491

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • B.CH.
   podpisuje sie pod opinia pani MB lecze sie u pani dr.Kaminskiej od wielu lat i dzieki niej chodze i sama obsluze sie. przepraszam za bledy ale jestem z innej ery
  • M.B.
   Szanowna Pani Doktor W każdym miejscu i okolicznościach kiedy ktoś zapyta o najlepszego Lekarza jakiego znam, odpowiem bez wahania, że to Pani jest najwspanialszą specjalistką na całym świecie. Jakież ogromne było moje zdziwienie, kiedy role się odwróciły i to nie ja błagałam o zajrzenie choćby w jedną stronę mojej dokumentacji, ale to Pani poprosiłą o pokazania mojej teczki. Nigdy nie spodziewałabym się, że mam kogoś tak wspaniałego kilkaset metrów od domu. Jeździłam przecież gdzie się dało, po całym kraju. Tymczasem Perła była tuż obok. I gdyby nie Pańska interwencja i szybka pomoc, nie wiem jak bym skończyła. Za wszystko co Pani zrobiła, będę dziękować do końća życia, ale choćbym pisałą sto takich podziękowań dziennie, nie wyraziłyby one mojej wdzięczności za wszystko, co Pani Doktor zrobiła. Wiem, że odpowiedziałaby Pani, że "to przecież moja praca", ale proszę mi wierzyć, Pani Doktor, że spotkałam na swojej drodze takich "lekarzy", że nie zasłużyli na to, by pracować z chorymi ludźmi. Jest Pani moim Aniołem Stróżem, pomagającym odbić się od dna. Wiem, że jeśli ktokolwiek na tym świecie ma mi pomóć dojść do pełni sił, to pani jest takim człowiekiem. Gdybym mogła w jakikolwiek sposób się odwdzięczyć, z największą przyjemnością zrobię co w mojej mocy. Tysiąckrotne podziękowania za wszystko czego dzięki Pani Doktor doświadczyłam.