×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Grzegorz Trzciński

Specjalizacja

 • Kardiologia

Informacje i kontakty

Inne informacje
Lekarz w trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Elwira Walkowska
   Chciałabym tą drogą raz jeszcze podziękować dr Grzegorzowi Trzcińskiemu za sprawnie, mimo problemów, przeprowadzony zbieg ablacji. Dziękuję Panu za zrozumienie i pomoc bez zbednej zwłoki, która w okolicznościach moich niezbyt udanych wyborów byłaby zupełnie zrozumiała.Jestem pod wrażeniem Pana umiejętności zawodowych, ale przede wszystkim cech, które określają Pana jako człowieka. Opanowany, kompetentny ale też życzliwy i wrażliwy, otwarty na potrzeby pacjenta. Na Pana ręce składam serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przez czas trwania zabiegu bardzo sprawnie, z ogromną wiedzą , taktem i empatią zaangażowani byli wypelnianiem swoich zadań. Podarowaliście mi, Państwo, zapomniany przez chorobę, nieporównanie wyższy komfort życia i za to bardzo serdecznie Wam wszystkim .dziękuję. Osobne podziękowania dla całego Personelu Kardiologii Szpitala im.L.Rydygiera w Toruniu za profesjonalną i pełną życzliwego zaangażowania opiekę pomimo wszystkich trudności, jakie napotykacie w swojej codziennej pracy. Bardzo dziękuję.
  • Maria Kojtka
   Serdeczne dziękuję Panie doktorze za wykonany przez Pana zabieg ablacji, oraz za opiekę podczas pobytu w szpitalu. Dziękuję również za wszystkie przekazane informacje przez Pana doktora dotyczące mojej choroby. Polecam wszystkim sympatycznego i bardzo dobrego specjalistę kardiologia. Jeszcze raz dziękuję.