×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

prof. dr hab. n. med. Marek Niedziela

Specjalizacja

 • Endokrynologia
 • Pediatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Mama Kacpra
   Lekarz z powołania, bardzo miły cierpliwy i same dobre opinie.Leczył syna 15 lat teraz będę jeździć prywatnie, gdyż syn już pełnoletni.Dziękuję bardzo za te wszystkie lata.Panie Profesorze nie wiem jak dziękować,więc życzę Panu samych dobrych .
  • Mama Malinki
   Wyjątkowy lekarz: cierpliwy, bardzo dokładny w wywiadzie i badaniu, miły. Dziękujemy za ludzkie podejście dla małego pacjenta , nawet tego trudnego i wysłuchanie rodzica. Polecam!!!
  • Aga
   W dzisiejszych czasach nie spotyka się takich lekarzy!!!! Kulturalny, profesjonalny, żetelny, miły .......i tak można bez końca pisać na temat Pana Profesora. Dziecko zbadane z każdej możliwej strony.......w ramach uzupełnienia wywiadu, mi jako matce zrobił USG nieodpłatnie. Z czystym sumieniem, jak mało kogo POLECAM wizytę u tego lekarza.
  • Barbara Wawrzyniak
   Dziękuję za Ludzkie podejście do problemu mojej córki Weroniki. Dobro, które Pan czyni będzie wracać do Pana podwójnie. Pozdrawiam