Lekarz Katarzyna Jagoda

Specjalizacja

  • Choroby wewnętrzne
  • Kardiologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Seweryn Czekała
      Bardzo dziękuję Pani doktor kardiolog Katarzyna Jagoda za pomoc w odzyskiwaniu zdrowia , naprawdę bardzo profesjonalne porady i wizyty , leki też bardzo dobrze dobrane tak , że z miesiąca na miesiąc z moim sercem jest coraz lepiej , pozdrawiam serdecznie
    • Alina Z
      P.dr K.Jagoda to cudowny czlowiek.Profesjonalistka w kazdym calu.Zawsze mila i konkretna.Oby wiecej takich lekarzy.Pacjentka
    • Janusz F.
      Świetny specjalista. Diagnozuje swoich pacjentów nie tylko pod kątem kardiologicznym. Maksimum perfekcji
    • Krystyna P.
      Pani dr Katarzyna Jagoda uratowała życie memu mężowi, a teraz ja od 3 lat jestem pod Jej opieką kardiologiczną. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale potrafi zdyscyplinować swoich pacjentów do przestrzegania zaleceń i aktywności fizycznej. W trakcie jednej z wizyt zwróciłam uwagę na to, iż Pani doktor na bieżąco zna nowinki terapi i nowe leki stosowane w kardiologii. Pomimo wieku emerytalnego nigdy publicznie nie wyrażałam swej opinii o lekarzach. O tej Pani kardiolog można śmiało powiedzieć: JEST DOSKONAŁA! Bardzo dziękuję za opiekę nad moim sercem. Krystyna P.
    • Anonim
      Dziękuje Pani doktor za trafną diagnozę i dobre leczenie. Jestem pod wrażeniem kompetentności lekarza. TO PO PROSTU PRAWDZIWY LEKARZ I CZŁOWIEK O DOBRYM SERCU.
Zobacz także
  • Ostre uszkodzenie nerek w ciąży
  • Choroba Kawasakiego
  • Elektrokardiograficzna próba wysiłkowa
  • Zespół pozakrzepowy
  • Częstoskurcz nadkomorowy
  • Eozynofilie płucne
  • Ostre niedokrwienie jelit
  • Elektrokardiografia (EKG)
  • Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
  • Choroba Whipple’a – objawy, diagnostyka i leczenie
  • Zespół Alporta - przyczyny, objawy, leczenie
  • Badania w kierunku uszkodzenia narządów docelowych (cz. 1.)
  • Choroba wieńcowa
  • Odma opłucnowa
  • Zespół uciskowy górnego otworu klatki piersiowej
  • Alkoholowe choroby wątroby
  • Astma zawodowa
  • Zespół podkradania tętnicy podobojczykowej
  • Szczepienie przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi
  • Bezoar