×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Stanisław Bacher

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Kontakt
 • e-mail: s.bacher.kr@gmail.com

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pacjentka Teresa
   Lekarz Stanislaw Bacher to wspanialy czlowiek nie tylko lrekarz. Podejscie tego Pana do pacjentow to warte nasladowania. Spokojny. cierpliwy . mily. potrafi nawet kilka razy pacjentowi tlumaczyc udzielac wskazowek jak ma dalej postepowac w chorobie. . Nawet w dzisiejszej sytuacji mam na mysli koronawirus nie odmawia pomocy. Marzylabym sobie aby wszyscy tak podchodzili do chorych. Mlody czlowiek i wie dlaczego wybral taki zawod mysle ze w przypadku tego Pana to jest powolanie. Gdyby lekarze tak podchpdzili do pacjentow swiat bylby inny. Po zakonczonej wizycie dlugo myslalam i i doszlam do wniosku. ze sa mlodzi lekarze tak dobrzy serdeczni . Kazdemu zycze aby trafil na SOR wtedy kiedy bedzie pan lekarz Stanislaw Bacher. Jeszcze raz serdecznie dziekuje
  • Pacjentka Martyna
   Lekarz Stanisław Bacher to wspaniały lekarz, chętny do pomocy, miły, nie opryskliwy. Potrafiący wysłuchać pacjenta, kulturalny, tłumaczący wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Mimo mojej od dawna wykrytej, nieuleczalnie choroby pierwszy raz spotkałam się z tym, że dotąd jako jedyny lekarz na Podkarpaciu, starał się szukać pomocy dla mnie w innych szpitalach w całej Polsce, a nie jak inni zostawiając mnie samej sobie. Być lekarzem to nie znaczy mieć tylko specjalizacje ale w szczególności być człowiekiem.