×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Tadeusz Królikowski

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Bolesław Cichor
   Jestem ciężko chorym człowiekiem obecnie przebywający w szpitalu w Dąbrowie Górniczej na internie i pojawienie się Pana Doktora Królikowskiego na oddziale feralnego dla mnie dnia było cudem pełen profesjonalizm troska zaangażowanie cudowny człowiek z wielką wiedzą kultura osobista. Już dawno nie poczułem się tak zaopiekowany choć inni już dawno zrezygnowali Pan Doktor znów zachęcił mnie do walki z wiekiem i choroba. Tak wygląda lekarz przez duże L. Jeszcze raz serdecznie ja i moja rodzina dziękujemy z całego serca. Niech zdrowie Panu służy bo jest Pan potrzebny chorym
  • Gabriela
   Doktor Hirose z Japonii na podstawie swoich badań wywnioskował, że osoby, które ukończyły 105 lat, nie łapią kataru. Myślę, że pod wspaniałą opieką Pana Doktora, będę miała okazję sama się o tym przekonać, czego i Panu Doktorowi życzę z całego serca :)
  • Obrzut Władysława
   Bardzo Dobry Doktor- tylko bardzo trudno dodzwonić się z Nowego Sącza w rejestracji w Kardiologii o zmianę terminu jeżeli wypadnie choroba inna -a na termin konsultacji czeka się bardzo długo-tylko przez to ,że telefonu czasem nikt nie odbiera, bardzo utrudniony jest kontakt telefoniczny, ale może czasem się uda, poza tym Bardzo dobry Lekarz.
  • Jan Waśko
   Cudowny Człowiek!o swoim poświęceniu dla pacjenta już nie wspomnę!Dziękuję!Życzę aby Pana Serduszko!biło do końca świata i dzień dłużej!Pozdrawiam
  • Jan
   W życiu nie spotkałem lepszego doktora.