Wojewoda warmińsko-mazurski Radosław Król przekazał nowoczesny ambulans medyczny dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy.
Zakupiony ambulans to sanitarny ambulans Typ C. Pojazd został dostarczony przez firmę AMZ-KUTNO S.A., a jego wyposażenie spełnia najnowsze standardy w zakresie ratownictwa medycznego.
Wojewoda Radosław Król podkreślił, że inwestycja ta jest efektem owocnej współpracy międzyinstytucjonalnej, która przynosi wymierne korzyści dla społeczności lokalnej.
– Razem tworzymy warunki, w których życie i zdrowie mieszkańców naszego regionu stają się priorytetem. To wspólna troska, która nas jednoczy i motywuje do działania – podsumował wojewoda.