Najprawdopodobniej nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną zderzenia fiata i karetki w Radomiu. Trzy osoby trafiły do szpitala.
W środę po godz. 9 na ulicy Okulickiego w Radomiu doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w tym karetki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że karetka jechała ulicą Okulickiego od ronda mając włączone sygnały uprzywilejowania i doszło do zderzenia z fiatem, którym kierowała 37-latka i wyjeżdżała z ulicy Polnej.
Do szpitala na badania zostały przewiezione trzy osoby, kierująca fiatem oraz dwie pasażerki karetki. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.