Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną
opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.
Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.
Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.
Katarzyna Matulka
Pani dr. A. Jankowska to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Jestem pod jej opieka od 2010r.Profesjonalizm,empatia, zrozumienie, duzo by jeszcze pisać. Dziękuję p. Doktór. Czuję się w pełni zaaopiekowana.
Jan Zagórski
Jestem pacjentem dr.Agnieszki Jankowskiej od 04.2016r.Trafiłem do szpitala w stanie bardzo złym z zaawansowanym nieopracyjnym rakiem żoładka i dwunastnicy.Dzięki dr.Jankowskiej cieszę się jeszcze życiem i jego pięknymi urokami.Powiedzieć o dr.Jankowskiej,że jest aniołem to mało.Niech Bóg ma nad nią opiekę tak jak Ona ma serce,uśmiech i dobre słowo poparte fachowością dla pacjentów.DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR
Ula Kiljanska
Fajna lekarka z charakterem.Ja diopiero zaczynam u niej leczenie ale już mi się podoba jak się mną zajmuje ,jak się mną interesuje na prawdę świetna babeczka z niej :) Pozdrawiam serdecznie
izabel
Pani doktorAgnieszka to bardzo dobry człowiek, wspaniały lekarz, kazdego pacjenta zrozumie, jest w Niej duzo empatii i ciepła , ratuje mi życie, jestem chora na chłoniaka, jej zaangażowanie i pełny profesjonalizm pozwala mi patrzeć optymistycznie w przyszłość. Wielkie dzięki Pani doktor !!
iwonna jankowska
Wspaniała doktór dzięki której błyskawicznie byłam operowana po diagnozie,rak gruczolowy sutka.Operacje przeszłam bezstresowo na Fildorfa w Warszawie,jeszcze raz dziękuje za okazane serce Pani dr.Jankowskiej i Pani dr Jabłońskiej która mnie operowała.Teraz czeka mnie dalsze leczenie ,jestem dobrej myśli,mając takich lekarzy moge być optymistką.Serdecznie dziękuje Iwonna Jankowska
Poproś lekarza o uruchomienie e-rejestracji
Zobacz także
Guz rzekomy oczodołu
Guz rzekomy oczodołu to rzadka choroba zajmująca tkanki miękkie oczodołu o nieznanej etiologii (przyczynie). Nie ma podłoża nowotworowego, ani nie jest związana z zakażeniem. Choroba ta objawia się zwykle nagłym, jednostronnym niewielkim wytrzeszczem oka z ograniczeniem ruchomości gałki ocznej.
Glejak nerwu wzrokowego
Glejak nerwu wzrokowego jest powoli rosnącym pierwotnym guzem nowotworowym, który wywodzi się z utkania glejowego nerwu. Guz rozwija się najczęściej u dziewcząt pod koniec pierwszej dekady życia.
Nowotwory złośliwe żołądka
Najczęściej występującym nowotworem złośliwym żołądka jest rak gruczołowy żołądka. Zwykle na początku nie powoduje objawów i jest wykrywany, kiedy choroba jest już zaawansowana, a leczenie trudne. Inne nowotwory żołądka występują rzadziej, należą do nich m.in. nowotwory podścieliskowe przewodu pokarmowego (GIST), nowotwory neuroendykrynne i chłoniaki żołądka. Leczenie i rokowanie zależy od rodzaju nowotworu i zaawansowania choroby
Choroby piersi
Zmiany chorobowe w piersiach wzbudzają niepokój zarówno pacjentki, jak i lekarza. Pomimo że obserwuje się zwiększenie częstości zachorowań na raka piersi, to większość zmian w gruczole sutkowym jest łagodna. Choroby piersi mogą dotyczyć kobiet praktycznie w każdym wieku. Nowotwory złośliwe piersi mogą występować również u mężczyzn, ale jest to bardzo rzadkie.
Złośliwe nowotwory tkanek miękkich
Do nowotworów tkanek miękkich należą wszystkie guzy, które rozwijają się z mięśni szkieletowych (np. widocznych na ramieniu) i gładkich (np. odpowiadających za pracę mechaniczną jelita), tkanki tłuszczowej, tkanki łącznej naczyń krwionośnych i chłonnych. Tradycyjnie w obrębie grupy nowotworów tkanek miękkich omawia się także guzy obwodowego układu nerwowego.
Nowotwory niezłośliwe tkanek miękkich
Do nowotworów tkanek miękkich należą wszystkie guzy, które rozwijają się z mięśni szkieletowych (np. widocznych na ramieniu) i gładkich (np. odpowiadających za pracę mechaniczną jelita), tkanki tłuszczowej, tkanki łącznej naczyń krwionośnych i limfatycznych naczyń chłonnych. Tradycyjnie w obrębie grupy nowotworów tkanek miękkich omawia się także guzy obwodowego układu nerwowego.
Rak jajnika
W początkowych stadiach rozwoju rak jajnika zazwyczaj nie daje żadnych objawów, dopiero gdy choroba jest bardziej zaawansowana, pojawiają się objawy ze strony przewodu pokarmowego. Regularne wizyty u ginekologa oraz USG przezpochwowe pomagają rozpoznać wczesne stadium nowotworu.
Nowotwory złośliwe pęcherzyka żółciowego
Nowotwór pęcherzyka żółciowego jest najczęściej występującym nowotworem dróg żółciowych. Niestety zazwyczaj rozpoznawany jest późno, gdyż na początkowym etapie nie daje żadnych objawów.
Nowotwory złośliwe krtani
Do głównych czynników ryzyka zachorowania na raka krtani należy palenie tytoniu, zwłaszcza połączone z nadużywaniem alkoholu.
Rak nerki
Rak nerki należy do grupy nowotworów złośliwych, których rozwój jest silnie związany z paleniem tytoniu. Ponadto rak nerki znacznie częściej rozwija się u osób otyłych oraz chorujących na nadciśnienie tętnicze.
Rak odbytu - wczesne objawy, rozpoznanie i leczenie
Rak odbytu to nowotwór złośliwy, który może lokalizować się na brzegu odbytu, czyli na skórze wokół odbytu lub w kanale odbytu, czyli pomiędzy ujściem odbytu a górną krawędzią zwieracza zewnętrznego odbytu. Rak odbytu powoduje bardzo podobne objawy jak choroba hemoroidalna – krwawienie z odbytu, świąd i pieczenie. W leczeniu stosuje się operacje i radiochemioterapię
Naczyniak wątroby: przyczyny, objawy i leczenie
Naczyniak wątroby to najczęstszy niezłośliwy nowotwór wątroby, który występuje dość często. Naczyniak wątroby zazwyczaj nie powoduje żadnych objawów i jest wykrywany przypadkowo podczas USG brzucha. Zdecydowana większość osób z naczyniakiem wątroby nie wymaga leczenia. Kontrola polega na regularnym wykonywaniu badania USG brzucha
Czerniak skóry
Czerniak to złośliwy nowotworów skóry rozwijający się z komórek barwnikowych, czyli tzw. melanocytów. Poza skórą całego ciała można rozwinąć się w innych lokalizacjach, np. w obrębie gałki ocznej (w tęczówce, spojówce lub naczyniówce oka) albo na błonach śluzowych (np. na podniebieniu, w odbycie lub na wargach sromowych). Czerniaki poza skórą występują jednak bardzo rzadko.
Czerwienica prawdziwa
Czerwienica prawdziwa (ang. polycythemia vera – PV) jest chorobą nowotworową szpiku, prowadzącą do znacznego zwiększenia liczby krwinek czerwonych (erytrocytów), któremu dodatkowo może towarzyszyć zwiększone wytwarzanie krwinek białych (leukocytów) i płytek krwi.
Rak piersi
Rak piersi jest najczęstszym nowotworem złośliwym rozpoznawanym u kobiet. Zdecydowana większość przypadków choroby rozwija niestety się u kobiet, u których nie stwierdza się żadnych czynników ryzyka.
Radioterapia
Radioterapia, czyli leczenie napromienianiem, jest jedną z trzech najważniejszych metod leczenia nowotworów złośliwych (obok leczenia chirurgicznego i chemioterapii).
Nowotwory złośliwe dróg żółciowych
Drogi żółciowe to przewody odprowadzające żółć od miejsca jej produkcji, czyli wątroby, do przewodu pokarmowego (do jelita).
Rak kanału odbytu i brzegu odbytu
Najczęstszym pierwszym objawem jest krwawienie z odbytu, może występować świąd, ból, uczucie ciała obcego w odbycie, może być wyczuwalny guz. Niekiedy występuje nietrzymanie gazów lub stolca.
Rak wątroby (nowotwory złośliwe wątroby): rodzaje, objawy, leczenie i rokowanie
Do pojawienia się guza w wątrobie może dojść w wyniku przerzutów innych nowotworów do wątroby lub nowotwór rozwija się z tkanek znajdujących się w wątrobie – najczęściej jest to rak wątrobowokomórkowy. Zmiany nowotworowe w wątrobie mogą długo nie dawać żadnych objawów. Leczenie i rokowanie w raku wątroby zależy od stopnia zaawansowania choroby
Podziękowania dla lekarza
Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!
Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.
Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.
Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.