×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Anna Rakowska-Chort

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Endokrynologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • marian
   P.DR. AnnaRakowska jest przedewszystkim dobrym fachowcem cenionym przez pacjentów.Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę.Odpowiedzialna rzetelna i dobry czlowiek.leczę się u P.doktor od lat.Bylem 'trudnym przypadkiem"jestem w tej chwili na "prostej"Z całegoserca p.Doktor dziekuję.zawsze b.wdzięczny marian
  • Marzena R.
   Pani doktor prowadzi mnie od prawie 10 lat. W ciągu 2 lat wyprowadziła mają nadczynność 😊 na prostą, jedynie guzki (które bez względu na wszystko i tak nie znikną) są nadal pod kontrolą. Po tylu latach z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Pani doktor jest wyjątkowo dociekliwym i bardzo dokładnym lekarzem. Podczas wizyty bardzo skupia się na analizie wyników badań i historii choroby, co skutkuje trafnymi diagnozami. Pod koniec wizyty wszystko dokładnie wyjaśnia pacjentowi, aby ten miał pełen obraz swojej choroby i sposobu jej leczenia. Ktotko mówiąc pełen profesjonalizm.
  • Tania T.
   Niesamowita lekarka! Bardzo dobra, postawiła mnie na nogi. Miała wiele zrozumienia dla mnie i mojej choroby. Świetnie dobrała dawkę euthyroxu. Będę Jej wdzięczna do końca życia.