×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med Barbara Jasiewicz-Honkisz

Specjalizacja

 • Alergologia
 • Choroby wewnętrzne

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Daszyńskiego 30/13, 31-534, Kraków

Informacje i kontakty

Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Zbigniew Stopa Olkusz
   Pani dr jest sympatyczną osobą i świetnym fachowcem czego doświadczyłem na własnej skórze, jestem wdzięczny.
  • Józef Hojda
   Lata swoje mam choć nie jestem chorowity to jednak byłemu wielu lekarzy /w tym alergologów/ ale tak sumiennego lekarza jak Pni Jasiewicz trudno spotkać.. Oprócz nie wątpliwej inteligencji posiada sporą wiedze medyczną i to nie tylko ze swojej specjalności co się przekłada na dobre wyniki w leczeniu . Ona wyleczy a nie leczy co dość istotne.Z mojeją alergią sądziłem żę będzie krucho a Pani mnie wyleczyła..Ponadto na spotkaniu w gabinecie lekarskim jest bardzo sympatyczna atmosfera,Pani Barbara nie gwiazdorzy jaki to wielki lekarz i ważna osoba..
  • Marta Szymańska
   Bardzo dziękuję Pani Doktor za wyleczenie z alergii. Byłam przez lata udręczona nie tylko wysypkami ale wręcz mapami, które tworzyły zmiany na skórze, a najgorsze były obrzęki gardła - musiałam pędzić na zastrzyk przeciwwstrząsowy. Przy którymś z zastrzyków miałam straszne zaburzenia przez 2 tygodnie, roztrzęsiona itp. Dopiero gdy trafiłam do gabinetu Pani Doktor, po skierowaniu mnie na badania w Szpitalu przy ul. Skarbowej, Pani Doktor odstawiła mi mój lek nasercowy zastąpiwszy innym, zaleciła unikania mięsa z kurczaków "sklepowych", wędlin i wszelkich posiłków zawierających konserwanty i wreszcie żyję! Żyję bez zażywania codziennie Clatry! Dziękuję, po stokroć dziękuję!
  • Marta-mama Nikoli P.:)
   Fantastyczna Pani Doktor. Profesjonalizm i uśmiech - tym zjednuje sobie wszystkich pacjentów. Szczerze polecam i pozdrawiam serdecznie.
  • Anna Grzywnowicz
   Trafiłam do Pani Doktor Barbara Jasiewicz-Honkisz na pierwszą wizytę alergologiczną na Ul.Focha moją uwagę zwróciła duża fachowość -traktowanie pacjenta z szacunkiem bez pośpiechu. W trakcie wywiadu Pani Dr zadawała krótkie rzeczowe pytania. Polecam każdemu pacjentowi.Nie traktuje pacjentów jak kolejne numerki w kolejce da się wyczuć chęć pomocy drugiemu człowiekowi -prawdziwy lekarz z powołania z wielkim sercen.☺ Dziękuję za wszystko A.Grzywnowicz Miechów