×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Jakub Źrebiec

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Lekarz)

 • Reja 18, 43-300, Bielsko-Biała
  • tel.: +48 57 5623650
  • e-mail: ginekolog.jzrebiec@gmail.com

Informacje i kontakty

Studia
2006–2012 Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Przebieg pracy zawodowej
2014–2017 BCO-Szpital Miejski w Bielsku-Białej
Kontakt
 • telefon: 575623650

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Monika Szyszka
   Dzień dobry bardzo dziękuję Panu doktorowi ,za jego pomoc i wykonania operacji dzięki niemu moje marzenia mogą się spełnić uratował mnie przed komórkami nowotwory mi ,on wykonywał mi operacje i się udała,dba o zdrowie swoich pacjentek a także do nich zagląda po operacji i pyta się jak się czują .Polecam bardzo Pana Jakuba Wacław Żrebiec przyjmuje w Bielsku Białej na ul.Mikolaja Reja 18.Jest to super lekarz o bardzo dobrym sercu z uśmiechem na twarzy ,umie podnieść człowieka na duchu,wytlumaczyc ,uspokoić.Lekarz o bardzo dobrym sercu.Jest to lekarz i człowiek z powołania.Dba o swoje pacjentki pod każdym względem i odpowiada na każde pytania.Panie polecam wam tego ginekologa jest świetny.Telefon do rejestracji to 334727278.Pan Doktor Jakub Źrebiec.Czlowiek o wspaniałym sercu
  • Monika
   Bardzo miły i sympatyczny Pan doktor z poczuciem humoru potrafi uspokoić swoją pacjentkę np z podejrzeniem nowotworu spraw kobiecych i jest przy zabiegach i operacjach swoich pacjentek oraz porodach.Zawsze jest przy swoich pacjentkach i zagląda do swoich pacjentek po zabiegach czy operacjach zawsze je odwiedza i pyta się jak się czują.Też ma dyżury w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku Białej.Polecam go każdej pacjentce Pan doctor Jakub Źrebiec jest to człowiek o bardzo dobrym sercu,jest aniołem.
  • Sabina
   Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem. Był przy moim pierwszym porodzie, zakończonym niespodziewanym cc. Badał naprawdę delikatnie, potrafił rozładować napięcie i ma niezwykłe poczucie humoru. Polecam innym kobietom tego Doktora.
  • Lusi
   Czy to oznacza, że Pan Doktor już nie przyjmuje z poradni w Szpitalu Miejskim??:( Jestem załamana:( Cudowny człowiek!
  • Polecam
   Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora i nie ukrywam ze jestem bardzo zadowolona. Doktor o wszystko zapyta, odpowie na pytania, a przy okazji jest to człowiek z poczuciem humoru :) myśle ze kolejne wizyty również przebiegną w miłej atmosferze
  • Pacjentka
   Najlepszy lekarz ...w tej dziedzinie na jakiego trafiłam. Wszystko na duży plusik ;) Mam nadzieje, że długo będzie w naszej miejscowości dostępny dla nas pacjentek ;)
  • Pacjętka 2
   Byłam u Pana Doktora pierwszy raz na wizycie.Bardzo sympatyczny młody lekarz godny polecenia,potrafi wszystko wyjaśni dokładnie,uspokoić,pocieszyć swoje pacjentki,uśmiechnięty.Jest to osoba powołana na stanowisko lekarza,żeby każdy lekarz był taki świetny,miły i uśmiechnięty jak pan doktor Źrebiec.Polecam go każdej Pani,przyjmuje on na ul.Pszennej w Bielsku-Białej.Jestem Panu Doktorowi wdzięczna za wszystkie rady.Jest człowiekiem o dużym i dobrym sercu.
  • Pacjętka
   Lekarz godny polecenia. Wszystko wyjaśni, nie ma dla niego odpowiedzi typu "tak musi być". Bardzo konkretny, delikatny a do tego sympatyczny. W swoim gabinecie wprowadza przyjemną atmosferę:) Nigdy w życiu nie poczułam się u Pana Doktora jak kolejny pacjent który przychodzi bez potrzeby. Lekarz z powołania, oby częściej trafiać na takich lekarzy:)
  • Była pacjentka
   Bardzo fajny młody lekarz z poczuciem humoru:)Pierwszy raz miałam do czynienia z mężczyzną ginekologiem i muszę powiedzieć że jestem bardzo mile zaskoczona. Pan Doktor jest bardzo delikatny, dokładnie bada podczas USG, wyjaśnia wszystko, uspokaja. Bardzo pozytywny człowiek. Podczas długiego pobytu w szpitalu miałam wiele razy z nim styczność. Nie wiem tylko czy przyjmuje gdzieś prywatnie.Polecam!
  • Marzena
   Cudowny, że najlepszy z najlepszych, że mój Anioł stróż. Obecny przy drugim porodzie, córeczka urodziła się siłami natury i przy trzecim, niestety zakończony cesarka lecz Pan doktor przy okazji zrobił mała plastyke, dziękuję dziękuję!!! I widzę następcę ordynatorka za jakieś parenascie lat :-)
  • Ania
   Cudowny lekarz. Prowadził mój trzeci poród. Niezwykle pomocny, delikatny, uprzejmy i przede wszystkim uśmiechnięty. Najlepiej prowadzony z moich trzech porodów. Dziękuję Panie doktorze.
  • Zadowolona!
   Doktor Źrebiec był przy moim pierwszym porodzie i jestem bardzo zadowolona! Przy badaniu bardzo delikatny i konkretny. Potrafił wyjaśnić wszystko i wesprzeć. Podczas porodu wiele pomagał. Bardzo dziękuję za odebranie porodu i za miłą atmosferę na sali porodowej :) Śmiało mogę polecić Pana Doktora, ponieważ jest bardo miłą osobą i takich ginekologów kobiety potrzebują! ;)