×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Marek Sikorski

Specjalizacja

 • Seksuologia
 • Psychiatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Marcin M
   Byłem w ośrodku rehabilitacyjnym ,którym kieruje pan Sikorski i muszę powiedzieć,że ten lekarz ma bardzo profesjonalne podejsćie do pacjenta, bardzo mi pomógl ,trafiłem na oddzialw kiepskim stanie,przeniósl mnie najpierw na 2 miesiące na psychiatrię ogólną gdyż nie byłem gotów,miałem silnąpsychozę, po czym wziąlł mnie do siebie na oddział gdzie pan Sikorski jak i cały personel wykonywał swoją pracę bardzo dobrze, moje problemy sie skończyły a dziś po 9 miesiącach pobytu na oddziale 7 b czuje się dobrze, dziękuję.
  • pacjent z 7b
   Chciałbym podziękować dr. Sikorskiemu za podejście do pacjentów oraz za wyciągniecie mnie z nałogów i pomoc w leczeniu schzofrenii
  • pacjentaka z A1
   Dzięki dr. Sikorskiemu przeszłam bezpiecznie odtrucie alkoholowe. Jest lekarzem którymi bardzo pomógł w bardzo szybkim otrzymaniu miejsca na oddziale odwykowym. Jest kompetentnym psychiatrą, umiejącym słuchać, docierającym do pacjenta, bardzo trafnie oceniającym relacje między ludzkie. Panie doktorze WIELKIE DZIĘKUJĘ.