×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Marta Rorat

Specjalizacja

 • Choroby zakaźne

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Piotr Zborowski wraz z Charlotta
   serdeczne podziękowanie dla Pani dr. Marty Rorat za skuteczne ratowanie mego i żony życia i zdrowia oraz opiekę medyczną ze skutków coronavirusa. w m-cu lipcu br. nie ma takich ziemskich bogactw prócz niniejszych słów podziękowania którymi można by okazać dozgonna wdzięczność stad do końca mych dni jetem Pani Doktor wdzięcznym lecz niewypłacalnym dłużnikiem .
  • Anna i Dariusz Żurek
   Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Marcie Rorat za uratowanie życia naszej córce Karolinie. Pani spkój, opanowanie i kompetentne działania sprawiły, że wzbudziła w nas Pani pełne zaufanie. Jest Pani mlodą lekarką ale bardzo zdolną ikompetentną osoba w swojej pracy. Pomimo ciężkiej choroby naszej córki czuliśmy ze pod Pani opieka jest naprawdę bezpieczna. Za wszystko bardzo dziękujemy i z całego serca życzymy, aby nigdy nie zmieniała Pani swego podejścia do pracy do pacjenta i do człowieka. Jest Pani naprawdę Wielka :)